Česká pojišťovna povinné ručení

Finance 10. 10. 2018

Sháníte povinné ručení a nevyznáte se na českém pojistném trhu? Seznámíme vás s nabídkou České pojišťovny. Jaké nabízí varianty povinného ručení a která připojištění si můžete sjednat? Poradíme také, které varianty jsou vhodné pro začínající řidiče i řidičky a jak pojištění sjednat výhodněji než na pobočce.

Česká pojišťovna je největší pojišťovna na českém trhu. Se 190letou tradicí má dostatek zkušeností z oblasti životního i neživotního pojištění. Spravuje přes 7 milionů pojistných smluv a za své služby obdržela řadu ocenění. Produktové portfolio nabízí řešení pro běžné lidi i firemní a průmyslovou klientelu.

Limity povinného ručení České pojišťovny

V nabídce má Česká pojišťovna povinné ručení ve 4 variantách, od základní až po tu nejluxusnější. Jednotlivé balíčky se liší výší pojistného limitu a šíří přidaných služeb, které k povinnému ručení dostanete.

Každá varianta obsahuje všechny služby předešlé varianty a k nim přidává služby další.

Česká pojišťovna povinné ručení
  • Start – limit 35/35, právní ochrana
  • Standard – limit 50/50, právní ochrana, asistence při nehodě a úrazové pojištění řidiče
  • Exclusive – limit 100/100, navíc asistence při poruše a úrazové pojištění všech cestujících
  • Comfort – limit 150/150, k předchozímu nadstandardní asistence „POHODA super“ a garance cen na 3 roky. První nehoda neovlivní váš bonus.

Začínajícím řidičům a řidičkám doporučujeme zejména poslední variantu – Comfort. Je sice nejdražší, ale přináší největší ochranu. Kdo na silniční provoz ještě není tolik zvyklý, ocení zejména široké asistenční služby, které poskytnou pomocnou ruku v nečekané situaci – třeba když auto „blbne“ a vy nevíte, co máte dělat. Nejlepší je ale to, že první autonehoda neovlivní váš bonus. Zkušenosti s jejím řešením bohatě stačí, nepotřebujete, aby vás pronásledovala další roky v podobě drahého pojištění.

Připojištění a služby navíc

Máte-li zájem, jde k variantám povinného ručení sjednat i některou ze služeb z vyšší kategorie (vyjma garance ceny / nulového vlivu první nehody). Všechny typy povinného ručení si můžete u České pojišťovny spojit ještě s jinými pojištěními a vytvořit si tak kombinaci přesně pro vás. K dispozici je například úrazové pojištění nebo pojištění skel. A pokud se bojíte, že se vaše auto stane cílem zlodějů, můžete si zavazadla nebo celý vůz pojistit proti odcizení.

Nemáte-li strach z lidí, ale naopak přírody, nabízí se také pojištění proti poškození zvířetem či živly a pojištění srážky se zvířetem (které ocení zejména ti, kteří jezdí v noci přes zalesněné oblasti). A abyste neměli průšvih v práci, bude vám záda krýt pojištění hospitalizacepracovní neschopnosti.

Česká pojišťovna povinné ručení

Slevy na povinné ručení od České pojišťovny

Kdo bude zařizovat pojištění u České pojišťovny online, dostane slevu až 20 %. Za roky, během kterých jste neměli žádnou dopravní nehodu, můžete uplatnit bonus. Díky němu ušetříte na povinném ručení až dalších 55 %.

Šetřete s cashbackem

Cestou úplně bez starostí je ale cashback od Tipli. Získají ho všichni, kdo si pojištění zařídí po internetu a jako první krok navštíví profil České pojišťovny na Tipli.cz. Za sjednání povinného ručení tu dostanete 5 % z ceny zpět. Například roční pojistka na Škodu Fabii, se kterou se jezdíme po Praze, stojí 16 783 Kč. Díky Tipli ale zaplatíme o 839 Kč méně.

Dejte sbohem předraženému ručení!

Proč byste měli platit zbytečně drahé pojištění, když můžete jedním kliknutím ušetřit stovky korun? Pořiďte si povinné ručení České pojišťovny přes Tipli.cz a získejte 5% slevu.

Pořídit pojištění se slevou 5 %

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek