Pečlivě se nachystejte a nic vás nezaskočí

Ještě před tím, než miminko přijde na svět a poprvé se na vás usměje, je dobré se na přírůstek důkladně připravit. Protože až se maminka s miminkem vrátí z porodnice, rozhodně ocení, že bude mít vše pořízené a první dny proběhnou s minimem stresu. Na co by se nemělo zapomenout?

Zařízení dětského pokojíčku

Malé miminko moc nábytku nevyužije, většinou ho stačí přikupovat až postupně. Bez pár základních kousků se však určitě neobejdete.

  • Dětská postýlka - doporučujeme ty, které disponují výškově nastavitelným roštem.
  • Přebalovací pult či komoda - pro přebalování je dobré mít stabilní pult. Do komody můžete umístit přebalovací potřeby a dětské oblečení.

Základní výbavička pro miminko

Spíše než nábytek je důležitější pořízení základní výbavy. Zde je potřeba myslet na oblečení pro miminka, kojení, koupání a přebalování. Dobré je mít připravenou i lékárničku pro nejmenší a věci potřebné pro cestování jako je autosedačka nebo kočárek.

Pokud vás zajímá, co vše konkrétně je vhodnémít předem zakoupené, přečtěte si náš článek “Výbavička pro miminko”, kde se kromě praktických rad dozvíte i jak nakoupit vše za tu nejlepší cenu.

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

5 tipů na netradiční zásnubní prsteny

Žádost o ruku není pro muže nic jednoduchého. Kdy, kde a jak před svou vyvolenou pokleknout? A...
31.1.2020Zobrazit článek

Vodafone zavádí neomezená mobilní data už od 599,- měsíčně!

I v České republice k tomu muselo nakonec dojít. Mobilní operátoři konečně začali nabízet...
19.11.2019Zobrazit článek

Ty nejdůležitější potřeby za nejlepší ceny

Malé děti toho moc nepotřebují, přesto takový nákup dětských plen a výživy může být velmi finančně náročný. Jak na těchto nejčastěji pořizovaných věcech ušetřit? Pár tipů bychom pro vás měli.

  • Nakupujte velká balení - vycházejí levněji a vy se delší dobu nebudete muset o nic starat.
  • Využijte e-shopy - internetové obchody většinou nabízejí mnohem nižší ceny, ušetřit můžete až polovinu ceny.
  • Nenechte se ovlivnit reklamami - propagované značky nemusí být ty nejkvalitnější a zároveň patří mezi ty nejdražší.
  • Sledujte akce a aktuální letáky - obchody se v dnešní době ve slevách předhánějí, rozhodně toho využijte.
  • Poraďte si sami - dětské přesnídavky si můžete připravit i sami za pár korun. U přebalování můžete ušetřit při používání látkových, pratelných plen.
  • Cashback - a nakonec to nejlepší. Vyberte si to nejvýhodnější a ještě ušetřete díky cashbacku!

Základní potřeby pro vaše děťátko pořídíte například v internetovém obchodě Feedo, který se maminkám snaží co nejvíce pomoc a usnadnit jim jejich důležitou funkci mateřství. O tom jasně hovoří jejich heslo: “snazší život maminkám”.

Mezi další obchody, které podporují výhodný cashback, patří například Mimulo, Bezva plenky, Pinkorblue nebo Mami tati.

Péče o děťátko v té nejvyšší kvalitě

Každý rodič chce pro své děťátko to nejlepší. Kromě základního nábytku, oblečení, přebalovacích potřeb a krmení je třeba myslet i na kvalitní dětskou kosmetiku. V tomto případě vás určitě potěší nabídka Rossmánku, kde najdete jen kvalitní prudukty za ty nejlepší ceny. S klubovou kartičkou navíc můžete sbírat body a využívat dalších výhod.

Rádi byste využili cashback? Nakupujte například přes e-shopy jako je Krása.cz, Benu lékárna nebo Dr. Max. Všechny tyto obchody navíc nabízí možnost osobního vyzvednutí na prodejně, ušetřit tak můžete i na poštovném.

Oblečení a hračky pro děti

U malých miminek vám bude stačit několik dupaček, bodíček, ponožek, případně nějaké svetříky a kabátky a doplňky na zimu. U větších dětí již bude oblečení přibývat, a to není vše. Děti hodně rychle rostou, a oblečení je třeba velmi často obnovovat.

Pokud nemáte to štěstí, že byste oblečení po někom zdědili, budete muset vše nakupovat od nuly. A jelikož i tato záležitost může být poměrně finančně náročná, doporučujeme vám využít zahraniční e-shopy jako je eBay nebo Aliexpress. Kromě skvělých cen zde můžete využít i štědrý cashback.

V případě nákupu přes zahraniční obchody počítejte s delší dodací lhůtou. Oblečení a další potřeby nakupujte minimálně s měsíčním předstihem, ať máte jistotu, že vám zboží dorazí včas.

A v neposlední řadě jsou tu hračky pro děti. Ani na ty by se nemělo zapomínat. Rozvíjí dětskou zručnost. Pomáhají jak v logickém myšlení, tak v mobilnosti. V dnešní době se docela rozvinul nešvar v podobě tabletů, které se snaží nahradit klasické hračky.

Nezapomínejte však, že tablet nikdy nenahradí hračky plnohodnotně. Možná se s přístrojem naučí lépe jak vy, ale ostatní dovednosti budou zakrňovat. Dopřejte svým dětem pravé hračky! Pořízení obyčejných hraček navíc přijde i na méně peněz. Levné hračky seženete například na Bambuli.