Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Pro obchod VVitrina právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů 4Home, SCONTO Nábytek, Zoohit, Tescoma nebo decoDoma.

Slevový kupón na 75 Kč - 4Home

+ 2 % zpět z nákupu

Sleva 75 Kč platí pro nákup nad 1 500 Kč v e-shopu 4Home.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. více

Sleva 40% na ložnice - SCONTO Nábytek

Platí do 01.11.2020

+ 5 % zpět z nákupu

Sleva 40% se vztahuje na ložnice v eshopu Sconto.cz. více

Doprava zdarma nad 799 Kč na Zoohit

+ 1,5 % zpět z nákupu

Nakupujte pro svoje domácí mazlíčky na Zoohit nad 699 Kč a získáte dopravu zdarma. více

Akce a slevy na oblíbené produkty - Tescoma

+ 3,5 % zpět z nákupu
   

Sledujte akční nabídky Tescoma a nakupujte nádobí za ty nejvýhodnější ceny. Každý měsíc pro vás máme nové a nové slevy, tak neváhejte! více

Doprava zdarma nad 1 500 Kč od DecoDoma

+ 2,5 % zpět z nákupu

Nakupujte vybavení do domácnosti na DecoDoma za více než 1 500 Kč a získáte dopravu zdarma. více

O obchodu VVitrina

Jste kadeřník z povolání nebo jen toužíte po zdravých a lesklých vlasech získaných díky profesionálnímu kadeřnickému vybavení? Internetový obchod VVitrina nabízí kvalitní kadeřnické produkty a vlasovou péči. V jeho nabídce si vyberete z velkého množství profesionálního kadeřnického vybavení a kosmetiky, ať už kadeřníkem jste či ne.

Internetový obchod VVitrina nabízí nepřeberné množství kvalitních a profesionálních produktů pro péči o vlasy a vlasovou pokožku nejrůznějších profesionálních značek vlasových produktů a kosmetiky. Díky dostupným cenám si je navíc můžete dovolit i v případě, že nejste kadeřník a jen chcete svým vlasům dopřát tu nejlepší možnou domácí péči. 

VVitrina produkty

Velký výběr zboží a značek

Toužíte po krásných a zdravých vlasech? Chtěli byste vlastnit profesionální vlasové produkty a kosmetiku ačkoli nejste kadeřník? Pak rozhodně navštivte internetový obchod VVitrina, ve kterém naleznete velký výběr zboží a nepřeberné množství profesionálních kadeřnických značek. Od profesionálních fénů a žehliček na vlasy, přes značkovou vlasovou kosmetiku, až po kadeřnické příslušenství a vybavení. Vytvořte si z vaší běžné vlasové rutiny zážitek jako z profesionálního kadeřnického salónu. 

Výhodný nákup pro kadeřníky 

V e-shopu VVitrina nakoupíte jako kadeřník vlasové produkty za zvýhodněné ceny. Obchod VVitrina totiž nabízí kadeřníkům, kadeřnickým a beauty salonům, kadeřnickým studentům nebo absolventům nákup ve svém e-shopu se speciální nabídkou. Zaregistrujte se v e-shopu VVitrina jako kadeřník nebo kadeřnický salon a nakupujte profesionální kadeřnické produkty za velkoobchodní ceny

VVitrina obchod


Jednoduchý nákup v e-shopu VVitrina

Nakupujte jednoduše on-line a v pohodlí vašeho domova. V přehledně uspořádaném e-shopu VVitrina si vyberete z on-line nabídky veškerého sortimentu, který obchod nabízí. E-shop je rozdělen podle kategorií jednotlivých kadeřnických a vlasových produktů, díky čemuž vám nákup nezabere více než pár minut.

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu VVitrina? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis VVitrina na telefonním čísle +420 778 404 640 či e-mailové adrese info@vvitrina.cz, kde vám zodpoví odborně vyškolený personál každý váš všetečný dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě VVitrina. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě VVitrina vás odměníme až 2 % z částky vašeho nákupu.

Podobné obchody

Jak uplatnit slevové kupóny na VVitrina

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků sleva v obchodě VVitrina bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete uplatnit při nákupu v e-shopu VVitrina.

2. Zkopírujte slevový kód

Pro zobrazení slevového kuponu klikněte na tlačítko „Získat kupon". Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupo VVitrina. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupón“.

VVitrina slevový kupon

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu VVitrina. V dolní části stránky najdete kolonku s nápisem „Zadej kód“, do které vložte zkopírovaný slevový kód VVitrina. Následně potvrďte tlačítkem „Ok“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

VVitrina slevový kód

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O VVitrina

Jste kadeřník z povolání nebo jen toužíte po zdravých a lesklých vlasech získaných díky profesionálnímu kadeřnickému vybavení? Internetový obchod VVitrina nabízí kvalitní kadeřnické produkty a vlasovou péči. V jeho nabídce si vyberete z velkého množství profesionálního kadeřnického vybavení, ať už kadeřníkem jste či ne. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Akce a slevy na oblíbené produkty - Tescoma

+ 3,5 % zpět z nákupu

Sledujte akční nabídky Tescoma a nakupujte nádobí za ty nejvýhodnější ceny. Každý měsíc pro vás máme nové a nové slevy, tak neváhejte!

Platí do 08.11.2020

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě VVitrina?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.