Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu Vilen Door

Hledáte kvalitní dřevěné a posuvné dveře nebo zárubně? V e-shopu Vilen-door.cz nabízejí dveře, které nabídnou prémiový povrch a dodají šmrnc vaši domácnosti. Na vilen-door.cz se těší oblíbenosti především rámové interiérové dveře s prémiovým povrchem zvaným VILEN PREMIUM. V porovnání s konkurencí je VILEN PREMIUM o krok napřed, protože neobsahuje plastifikátory, roztoky, formaldehydy a tím pádem jsou takové dveře šetrné k životnímu prostředí k vašemu zdraví.

Kromě dveří tu koupíte také zárubně, posuvné dveře nebo stavební pouzdra. Na Vilen-door.cz najdete příklady užití jednotlivých dveří a také kompletní aktuální katalog pro dané období. Jednotlivé modely mají různé možnosti – barvy, tvary, velikosti, kování atd. – vše můžete navolit sami z nabídky.

Doprava a platba

Obchod nabízí prémiovou dopravu a připlati si můžete také dopravu včetně montáže. Vyzvedávat můžete také v Praze nebo Brně osobně. 

Platit můžete převodem, zálohově 30 % + dobírkou za poplatek na místě nebo celou částku dobírkou. Zálohu je nutné uplatnit pouze pro zboží, které je na objednávku.

Při nákupu nad 10.000,- máte dopravu zdarma. 

Zákaznický servis

V případě dotazů se můžete obrátit na telefonní číslo:+420 222 544 711 nebo psát na e-mail:info@villen-door.cz

Sledujte obchod také na Facebooku nebo Instagramu.

Podobné obchody

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Vilen Door

Vstupte do světa dveří. V eshopu Vilen Door objevíte zajímavou nabídku moderních interiérových dveří. Na své si přijdou zejména příznivci a příznivkyně čistých linií a dřevěného vzhledu. Portfolio obchodu Vilen Door obsahuje nejen klasické dveře s panty, ale také posuvné dveře a všechny nezbytné konstrukční prvky jako zárubně a stavební pouzdra. Modely dveří si můžete přizpůsobit: vyberte si kování, kliky nebo barvu a design povrchu.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Vilen Door.

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.