Tractive

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Tractive slevové kupóny a slevy < / h2 >

Slevový kupon 10 % na nákup v obchodě Tractive.com na Tractive

Platí do 31.12.2021

+ 9 % zpět z nákupu

GPS trackery pro kočky a psy se slevou 10 % více

O obchodu Tractive

Tractive GPS je zařízení pro psy a kočky, které umožní jejich páníčkům je vyhledat kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím GPS sledování. S Tractive GPS tracker nikdy nebylo hledání vašeho pejska či kočičky jednodušší.

Tractive GPS tracker je navržený tak, aby ho mohl používat kdokoliv a kdekoliv. Díky nejmodernějším technologiím lze trackery GPS Tractive přesně a spolehlivě lokalizovat téměř odkudkoli na světě, ať už je váš mazlíček na zahradě nebo na druhé straně zeměkoule. Se zařízením Tractive GPS LIVE Tracking můžete sledovat přesnou trasu vašeho čtyřnohého kamaráda na svém smartphonu nebo v libovolném prohlížeči.

V e-shopu Tractive.com si můžete vybrat GPS Tracker pro psy nebo pro kočky. Nebo můžete zainvestovat rovnou do výhodného balíčku – GPS Tracker spolu s ročním předplatným.

Obrázek


Jak to funguje?

Je to jednoduché. V internetovém obchodě zakoupíte sledovací zařízení a při aktivaci zařízení si vyberete tarif předplatného (základní nebo prémiové). Pak už jen stačí stáhnout bezplatnou aplikaci Tractive GPS pro iOS či Android, nebo vstupte do aplikace z libovolného webového prohlížeče. Nainstalujte aplikaci, přihlaste se údaji z registrace a máte hotovo.

Doprava a platba

Společnost doručuje do všech zemí Evropy i mimo ni. Dopravce není specifikován, ovšem máte na výběr standardní poštovné nebo rychlejší doručení. U objednávek v hodnotě nad € 29.90 je poštovné zdarma.

Možnosti platby:

 • kreditní kartou,
 • PayPal,
 • G Pay.

Zákaznický servis

Zákaznický servis můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře, který najdete na stránkách obchodu.

Nákupy s Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce na Tractive. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Tractive vás odměníme až 9 % z částky vašeho nákupu.

Podobné produkty můžete zakoupit také na Slovensku na e-shopu Alza.sk.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Tractive

Tractive.com je prodejce GPS trackeru pro kočky a psy. GPS tracker jednoduše připnete k obojku vašeho domácího mazlíčka, a získáte tak online přehled o pohybu vaší kočky nebo psa.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Slevový kupon 10 % na nákup v obchodě Tractive.com na Tractive

+ 9 % zpět z nákupu
Sleva 10 %

GPS trackery pro kočky a psy se slevou 10 %

Platí do 31.12.2021

Skutečně chcete přijít o 9 % zpět z ceny nákupu v obchodě Tractive?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.