Pro obchod T-mobile právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Smarty CZ, Farnell, AliExpress, Mironet.cz, nebo eBay.com.

Slevový kupon 20 % na vybrané produkty - Smarty CZ

Platí do 31.10.2020

+ 2,5 % zpět z nákupu

Kód zadejte v košíku. Platí na kategorie. Příslušenství / Smart / Audio a oddelení Sleva s kódem. více

Slevový kupon 5% na raspberry pi starter kit - Farnell

Platí do 31.10.2020

+ 5 % zpět z nákupu

Sleva 5% na Raspberry Pi 4B Starter Kit. Slevový kód: 5PISTARTER. Akce platí do konce října 2020. více

3 stylová dětská tabule

Platí do 28.10.2020

+ 10 % zpět z nákupu

-4,4 $

3 stylová dětská tabule magnetická suchá guma s bílou tabulí s bezplatnými dárky Počet magnetů Předškolní děti Memo nástěnky více

Sleva až 45% na mobilní telefony na Mironet.cz

+ 0,5 % zpět z nákupu

V eshopu Mironet probíha výprodej a najdete zde slevy až -45% na vybrané mobilní telefony v akci. více

Sušička prádla aeg absolutecare® t8dfe68sc bílá

Platí do 27.10.2020

 

-3 351 Kč

Představte si, že existuje způsob, jak se vyhnout věšení vypraného prádla. Něco, co vám ušetří spoustu času, který budete moct věnovat práci… více

Sleva až 55 % na elektroniku na eBay.com

+ 2 % zpět z nákupu

Nabídka elektroniky se slevou až -55% na eBay.com. více

O T-mobile

T-mobile je spolehlivý operátor pro mobilní i pevné služby a má širokou nabídku produktů, které může nabídnout. V jejich prodejnách si můžete zakoupit mobilní telefony včetně nejrůznějšího příslušenství, ale hlavně vám poskytnou tarif na míru. Využít můžete i další služby, jako jsou pevný a optický internet do domácnosti nebo třeba T-mobile TV. Spolehnout se můžete na kvalitní služby i zákaznický servis.

T-mobile tarify

Operátor nabízí širokou nabídku tarifů, které můžete využít. Vybrat si můžete z neomezených tarifů, tarifů pro studenty a dalších podle svých potřeb a preferencí. Neustále visíte na telefonu s kamarádkami nebo jste spíše typ, co nerad volá a všechno radši napíše? A jak jste na tom s mobilními daty? Vyřídíte z mobilu pár e-mailů denně, najdete si spoj z bodu A do bodu B, ale jinak moc internet v mobilu nevyužijete, nebo naopak trávíte dlouhé hodiny poslechem hudby, sledováním videí a sdílením na sociálních sítích? Ať už máte požadavky jakékoliv, u T-mobile si vyberete tarif šitý na míru. A pokud by vám následně z nějakého důvodu nevyhovoval, nemusíte se bát, tarif můžete jednoduše měnit, a to klidně každý měsíc. 

T-mobile telefon

T-mobile internet

Kromě tarifů pro váš telefon T-mobile nabízí také internet, a to jak na doma, tak do mobilu, tabletu nebo notebooku. Pořiďte si domů pevný a optický internet v plné rychlosti za skvělou cenu nebo buďte online vždy a všude s datovou SIM do vašeho tabletu či notebooku. I u internetu T-mobile nabízí několik tarifů, ze kterých si určitě vybere každý.

T-mobile TV

Jak to funguje? Potřebujete vlastní televizi a dostatečně rychlý a stabilní internet. T-Mobile TV přes internet má ty nejmodernější funkce. Díky aplikaci T‑Mobile TV GO si pustíte pořady až na 2 set‑top boxech a 4 dalších zařízeních. Jedná se o aplikaci pro sledování T-mobile TV v mobilu, tabletu, smart TV i notebooku. Zkrátka kdykoli a kdekoli, a to jak online, tak offline. Nemusíte se bát, že přijdete o zajímavé vysílání. Oblíbené pořady, filmy i seriály si můžete nahrát až na 30 dní a kdykoli se k nim vrátit. T-mobile TV také nabízí možnost zastavení, přetočení či zpětné zhlédnutí. Můžete si tedy v klidu udělat pauzu ve sledování, přetočit zpět, pokud jste něco přeslechli, nebo se na svůj oblíbený film podívat třeba o 7 dní později, a to bez reklam. Na výběr máte z několika tarifů podle počtu dostupných kanálů, operátor nabízí opravdu široké spektrum pořadů.

T-mobile kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete jednoduše kontaktovat zákaznické centrum T-mobile, a to buď telefonicky na čísle +420 800 73 73 73 (ze zahraničí +420 603 603 603) nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@t-mobile.cz.

Jsou vám k dispozici od pondělí do pátku od 8 do 21 hodin (státní svátky, které vychází na všední dny od 8 do 17 hodin), kdy vám pomohou se vším, s čím bude potřeba. O víkendech a ostatní časy vám pomůžou se vším, co je urgentní a nepočká, jako je například blokování a odblokování SIM karty, hlášení poruch nebo nastavení roamingu.

T-mobile je také na sociálních sítích. Sledujte jejich Facebook, Twitter nebo Instagram, ať už vám nic neunikne.

Můj T-mobile

Pokud nechcete kontaktovat zákaznické centrum, spoustu věcí vyřešíte také sami z pohodlí domova nebo kdekoliv s připojením k internetu, a to prostřednictvím aplikace Můj T-mobile. Ta nabízí spoustu užitečných informací a dalších výhod. Využívejte pravidelné soutěže, speciální nabídky a různé odměny nebo si jednoduše změňte tarif pomocí pár kliknutí. Mějte pod kontrolou všechna svá čísla, hlídejte útratu a bezpečně plaťte v pár krocích. Při používání aplikace navíc nečerpáte data, a to ani v zahraničí. Stáhněte si Můj T-mobile a objevte všechny benefity, aplikace je zdarma dostupná pro iOS i Android.

T-mobile

Podobné obchody

O T-mobile

T-mobile je spolehlivý operátor pro mobilní i pevné služby a má širokou nabídku produktů, které může nabídnout. V jejich prodejnách si můžete zakoupit mobilní telefony včetně nejrůznějšího příslušenství, ale hlavně vám poskytnou tarif na míru. Využít můžete i další služby, jako jsou pevný a optický internet do domácnosti nebo třeba T-mobile TV. Spolehnout se můžete na kvalitní služby i zákaznický servis.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Provize za doporučení s afilliate programem na Zonky

+ 1 % zpět z nákupu

Proč spolupracovat se Zonky? Za každé doporučení získáte atraktivní provize a máte k dispozici afilliate manažera. Vydělávejte se Zonky.

Platí do 06.11.2020

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod T-mobile.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.