Obchody, kde vás odměníme

Samolepky na auto slevové kupóny a slevy

Doprava zdarma nad 1000 Kč na Samolepky na auto

 

Objednejte si samolepky na auto na Autolepky.cz v hodnotě alespoň 1 000 Kč, zvolte platbu dobírkou a balné i poštovné máte ZDARMA! více

O obchodu Samolepky na auto

Vyberte si z oblíbeného tuning shopu Autolepky.cz samolepky na auto či autodoplňky podle nálady, zvolte barvu a přidejte speciální fólii. Nebo navrhněte vlastní tuning samolepku, kterou budou všichni obdivovat. Autodoplňky vyrábí společnost Bonprint s.r.o. s důrazem na kvalitu a dlouhou životnost, přesto jsou za velmi rozumné ceny. Samolepky na auto jsou vyrobeny do 5 dnů od objednávky. Lze je lepit kamkoliv na boky auta, kapotu nebo sklo. Aplikace je velmi jednoduchá a nemusíte se obávat, že se nepodaří. Nad 1 000 Kč vás navíc čeká příjemná zpráva v podobě dopravy zdarma.

Samolepky na auto

Poštovné a balné

Samolepky na auto obyčejně expedují do 3 pracovních dnů ode dne objednávky nebo přijetí platby. V případě výroby na zakázku se specifikacemi udanými zákazníkem se expedice může protáhnout až na 5 dnů. Sjednaným dopravcem je Česká pošta, která si vyhrazuje na doručení 2 pracovní dny. Zboží je zasíláno doporučeně s platbou: 

 • dobírkou: 109 Kč
 • předem převodem: 59 Kč
 • online kartou: 59 Kč

nebo můžete zvolit obyčejnou zásilku s platbou:

 • předem převodem: 19 Kč
 • online kartou: 19 Kč

Ale POZOR! Balné a poštovné může být zcela ZDARMA. Stačí, když nakoupíte zboží v hodnotě alespoň 1 000 Kč a jako způsob platby zvolíte dobírku

Zásilky na SLOVENSKO zasílají s poštovným 149 Kč, doručení trvá 5-10 pracovních dnů od data objednávky.

Osobní převzetí zboží

Pokud si zboží chcete vyzvednout osobně, je to po dohodě možné přímo ve výdejním skladu prodávajícího, který najdete na adrese: Ruská 45/2,
470 01 Česká Lípa
.

Jak s e-shopem Autolepky.cz komunikovat?

Potřebujete-li se na něco zeptat nebo řešíte problém s vaší objednávkou, nejvhodnějším komunikačním prostředkem je e-mail autolepky@bonprint.cz. Pro urgentní případy využijte tel. 777 789 664, který je pro vás v provozu v pracovních dnech od 7:30 do 15:00. Autolepky.cz můžete také sledovat na Facebooku a Instagramu. Na sociálních sítích se dozvíte to, co o firmě řekli spokojení zákazníci, nebo se rovnou můžete vydat na průzkum novinek.

Záruční doba výrobků

Na samolepky na auto se vztahuje záruka v délce 24 měsíců počínaje dnem výroby. Záruka se však vztahuje na výrobní vady. Uplatnit záruku na zboží pak můžete pouze s daňovým dokladem a kopií objednávky po předchozím upozornění prodávajícího. Reklamační oddělení se nachází na adrese: Ruská 45/2, 470 01 Česká Lípa.

Samolepka pes
 • V podobném eshopu můžete nakupovat také na Slovensku 1autodiely.sk
 • I v Polsku se můžete těšit na podobný obchod iParts.pl.

O Samolepky na auto

Na Autolepky.cz najdete širokou škálu motivů, barev a velikostí samolepek na auto nebo motorku. Na výběr máte z tisiců vzorů, a pokud byste přeci jen nenašli přesně to, co hledáte, jsou schopni vyrobit samolepky na auto podle vašeho přání. Samolepky dítě v autě se jménem, nápisy, obrázky, siluety, sluneční clony, začátečník, samolepky na středy kol - to vše a mnoho dalšího naleznete právě na Autolepky.cz.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Doprava zdarma nad 1000 Kč na Samolepky na auto

Doprava zdarma

Objednejte si samolepky na auto na Autolepky.cz v hodnotě alespoň 1 000 Kč, zvolte platbu dobírkou a balné i poštovné máte ZDARMA!

Platí do 08.10.2021

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Samolepky na auto.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.