Rentalcars.com slevové kupóny a slevy

Slevový kupon až 5 % na vše v obchodě Rentalcars.com.

Platí do 06.06.2020

 

Chystáte se letět na dovolenou, ale odmítáte zůstat přišpendleni na jednom místě po celých dlouhých čtrnáct dní? Chcete si svůj výlet užít

Rentalcars.com

06.06.2020

O obchodu Rentalcars.com

Zapůjčení automobilu dává svobodu k dalšímu poznávání. Díky Rentalcars naleznete ten správný vůz za vynikající cenu, kdekoliv zrovna trávíte dovolenou. Na stránkách Rentalcars.com jen vyhledáte požadovaný automobil, získáte potřebné smlouvy a hodnocení pro usnadnění volby a rezervujete si auto podle svého přání i s přidanými službami. Zapůjčení automobilu nikdy nebylo snazší.

Rentalcars půjčovna aut

Autopůjčovna Rentalcars.com: Pronájem auta v zahraničí

Půjčení auta na cestování ještě nikdy nebylo jednodušší. Stačí vybrat město svého pobytu kdekoli ve světě a datum půjčení a vrácení a vyberte si automobil, ve kterém se budete cítit nejlépe za tu nejvýhodnější cenu. U každého vozidla a provozovatele naleznete kromě detailních informací a fotografií i recenze ostatních zákazníku přehledně mapující kvalitu jejich služeb.

Rentalcars recenze

Před rezervací se podívejte na recenze a praktické zkušenosti dřívějších zákazníků. Na webu Rentalcars.com najdete více než 2,7 milionu feedbacků lidí z celého světa. Můžete si tak být jisti, že si skutečně vybíráte z nejprověřenějších nabídek.

Pronájem vozů snadno a rychle

Jelikož Rentalcars.com spolupracuje s více než 800 společnostmi ve 163 zemích, jsou schopni vždy najít správné auto na správném místě a za správnou cenu. Spolupracují se značkami jako Hertz, Avis, Europcar, Alamo nebo Enterprise. Jedinou komplikací by mohlo být, že půjčovny automobilů často dávají požadavek na věk mezi 21 a 70 lety.

Jak rezervovat auto?

 • Zadejte místo vyzvednutí - na hlavní stránce Rentalcars.com zadejte do tabulky vyhledávání místo, kde si chcete vůz vyzvednout.
 • Datum vyzvednutí a vrácení - zadejte přesný den a hodinu, kdy si budete chtít vůz vyzvednout a potom vrátit.
 • Potvrzení věku - zaškrtněte kolonku potvrzení požadovaného věku, pokud tomu váš věk odpovídá. Potvrďte vyhledávání.
 • Výběr typu vozu - v horní liště se vám nyní objeví různé typy vozu, které si můžete pronajmout. Volit můžete od malých a středních aut až po vozidla prémiové třídy a SUV.
 • Filtrování požadavků - v levé postranní liště můžete jednotlivé automobily dále filtrovat podle dodavatele a jeho hodnocení, podle umístění půjčovny, palivových možností vozu, počtu pasažérů nebo požadované zálohy na půjčení.
 • Vyberte si autopůjčovnu - po vyfiltování vašich požadavků se vám zobrazí dostupné autopůjčovny v daném městě.
 • Zvolte si vůz - kliknutím na vybranou autopůjčovnu se vám zobrazí všechna vozidla, která jsou v daném termínu k dispozici. Pak už je výběr konkrétního auta jen na vás.

TIP: Než vyrazíte do ciziny, je třeba zařídit několik drobností. Už máte sjednáno cestovní pojištění?

Kontakt

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoct s rezervací auta? Volejte na telefonní číslo +420 234 749 682. Linka je k dispozici od pondělí do pátku v čase 9:00 až 17:00. Psát můžete také emailem prostřednictvím kontaktního formuláře na webové stránce společnosti.

Sledovat můžete také novinky, které Rentalcars zveřejňuje na Facebooku nebo Instagramu.

Rentalcars aplikace

Aplikace Rentalcars

Chcete mít všechny potřebné informace stále u sebe? Stáhněte si mobilní aplikaci Rentalcars a mějte přehled o aktuálních možnostech půjčení a výhodných nabídkách. Aplikace je k dispozici zdarma pro iPhone i Android.

Půjčení auta ještě výhodněji

Nechcete utrácet víc než je třeba? Tak nakupujte přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete v obchodě Rentalcars až 5 % zpět z nákupu na účet. A to se vyplatí!

 • Tento eshop má svoji pobočku i na Slovensku, kde můžete též nakupovat s Tipli na Rentalcars.com.
 • Obchod Rentalcars.com najdete také v Polsku, i zde s Tipli nakoupíte výhodně.

Rentalcars.com slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva 35 % na Rentalcars.com

24.01.2020

Podobné obchody

Jak uplatnit slevové kupóny na Rentalcars.com

Nevíte, jak fungují slevové kupony na Rentalcars.com? Podívejte se na postup, jak uplatnit slevové kupony, které pro vás máme připravené zde na Tipli:

Výběr slevového kódu

Vyberte si slevový kód, který byste chtěli na Rentalcars uplatnit.

Zobrazení slevového kuponu

Zkopírujte jej a klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“. Následně budete přesměrováni na Rentalcars.com.

Zadání slevového kódu

Vyberte si vůz, o který máte zájem a rezervujte jej. V rámci své objednávky zadejte zkopírovaný Rentalcars slevový kod a potvrďte jej.

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Na portálu Tipli naleznete aktuální akční nabídky, které můžete při nákupu na portálu Rentalcars ihned využít. Platnost poukazu lze ověřit i v průběhu vaší objednávky. Pokud jsou splněny všechny podmínky pro uplatnění slevy, ihned uvidíte cenu pronájmu vozu sníženou o slevu z kupónu. Získáte tak okamžitý přehled o výsledné ceně za zboží a jistotu, že sleva byla uplatněna.

Recenze Rentalcars.com

5.0

Josef B.

30.04.2018 5.0

Super zkušenost. Mají super ceny a k tomu cashback, takže bezkonkurenční nabídka ve většině zemi, kde jsem půjčoval auto.

Vlastimil L.

16.07.2017 5.0

Auto jsme si půjčili během naší dovolené v Andalusii. Celé objednání auta nám na Rentalcars zabralo pár kliknutí a vyzvednutí na letišti v Malaze taky bez problémů. Díky půjčenému autu jsme mohli objet všechna největší města Andalusie (Sevilla, Granada, Córdoba).

Stanislav J.

20.02.2019 5.0

Petra K.

27.11.2018 5.0

Jan S.

23.04.2018 5.0

O Rentalcars.com

Chystáte se letět na dovolenou, ale odmítáte zůstat přišpendleni na jednom místě po celých dlouhých čtrnáct dní? Chcete si svůj výlet užít každý den někde jinde a ideálně projet široké okolí? Uskutečněte svou vysněnou akční dovolenou a pronajměte si v místě svého pobytu auto na Rentalcars.com!

Podmínky nákupu

U některých objednávek může dojít k až 1% navýšení ceny výměnou za speciální bonusy (GPS zdarma, druhý řidič zdarma) exkluzivně pro uživatelé Tipli.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.