Pro obchod Radisson Blu právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Hotels.com, Booking.com nebo eHotel.cz.

Slevový kupon 10 % na rezervace na Hotels.com

+ 0 % zpět z nákupu

Slevový kupon využijte v košíku obchodu. Platí na pobyty v délce 1-28 nocí se zárukou více

Tisíce nabídek na ubytování na Slovensku - Booking.com

+ 4 % zpět z nákupu
   

Tatry, Košice, Bratislava? Vybírejte z tisíců možností ubytování na krásném Slovensku přes Booking.com. S Tipli cashbackem ušetříte ještě více. více

Dárkové poukazy na eHotel.cz

 
   

Ideální dárek pro vaše blízké. Obrovskou výhodou dárkového poukazu je to, že si jeho zakoupením prodloužíte platnost benefitních bodů o 12… více

O obchodu Radisson Blu

Radisson Blu patří mezi významné světové hotelové značky. V současné době provozuje přes 260 hotelů po celém světě. Společně s dalšími šesti značkami spadá do hotelové skupiny Radisson Hotel Group, která je jednou z největších a nejdynamičtějších hotelových skupin.

Objevujte nové destinace

Ať už chcete navštívit světové metropole nebo si užít rodinnou dovolenou na pláži, s Radisson Blu najdete vždy to, co hledáte. V nabídce nechybí destinace jako Londýn, Dubai, Paříž nebo Istanbul. Luxusní ubytování najdete také v Amsterdamu, Glasgow či Budapešti.

Výhody pobytu v hotelu Radisson Blu

Radisson Blu si pro své pravidelné zákazníky připravil hned několik výhod. Jednou z nich je speciální věrnostní program, který nabízí výjimečné benefity, služby a privilegia. Jako člen máte především přístup k exkluzivní slevě 10 % na Radissonblu.com. Odměn je samozřejmě víc. A čím déle v hotelu zůstanete, tím více těchto odměn získáte.

Skupina Redisson Blu poskytuje také záruku nejnižší ceny. Pokud tedy někde najdete nižší online sazbu, Radisson Blu se jí přizpůsobí a navíc vám poskytne slevu 25 % na váš pobyt v daném hotelu.

Kdy a kam se vydat?

Rezervovali jste si volno, ale nejste si jisti, kam se vydat? Na Redissonblu.com najdete inspiraci na nejlepší rekreační místa a tipy na cestování v každém ročním období. Od vzrušující rodinné dovolené přes plážové prázdniny a romantické víkendy až po lázeňské pobyty nebo skupinové výlety.

Jak najít to nejlepší? Jednoduše si na Redissonblu.com vyberete měsíc, ve kterém chcete cestovat a hned se vám zobrazí rozmanitý výběr doporučených destinací pro dané období. Nejdete zde spoustu návrhů na krátké přestávky i delší wellness pobyty. A vždy si můžete být jisti, že zůstanete v pohodlí jednoho z hotelů nebo resortů Redisson Blu.

Levnější ubytování s cashbackem

Ojedinělým způsobem, jak na ubytování v hotelu Radisson Blu ušetřit je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně za nákup ubytování na Radissonblu.com vás odměníme až 2,4% cashbackem.

 • U tohto partnera môžete nakúpiť aj na Slovensku, vyskúšajte eshop Radisson Blu.
 • U tego partnera możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Radisson Blu.

Podobné obchody

O Radisson Blu

Chcete uniknout z rutiny každodenního života? Radisson Blu vám přesně s tímhle pomůže! Najde vám tu nejlepší dovolenou pro vaše prázdninové a víkendové útěky, která odpovídá jakémukoliv stylu, rozpočtu i ročnímu období. Rezervujte si pobyt nyní a prozkoumejte hotely a letoviska po celém světě. A to se zaručeně nejlepšími cenami.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Dárkové poukazy na eHotel.cz

Ideální dárek pro vaše blízké. Obrovskou výhodou dárkového poukazu je to, že si jeho zakoupením prodloužíte platnost benefitních bodů o 12 měsíců.

Platí do 07.11.2020

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Radisson Blu.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.