Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu Průvodce Vesmírem

Líbí se vám záhady vesmíru a vše, co se okolo hvězd, planet a vesmíru obecně točí? Občas vás napadá, jak funguje vesmír? Co vše se v něm děje? Nápomocná vám bude interaktivní souprava https://www.tipli.cz/obchod/pruvodce-vesmirem, ze které se dozvíte mnoho věcí. Malí nebo velcí, všichni si přijdou na své.

Interaktivní souprava

Za pomoci interaktivní soupravy získáváte ucelený a komplexní přehled o fungování noční oblohy, sluneční soustavy a vesmíru obecně. V soupravě najdete obecné povídání, které vám zprostředkuje příjemný zážitek, ale také řadu zajímavostí a faktů, které neznáte.

Všechna data jsou podpořena relevantními zdroji, mnohdy jde o vědecky přesná data z NASA. V soupravě Průvodce Vesmírem najdete interaktivní encyklopedii vesmíru pro počítače a mobily. Zde jsou všechna nejzajímavější fakta o planetách, měsících a trpasličích planetách.

3D vizualizace

Všechny texty jsou doplněné o 3D vizualizace, které jsou založené na reálných datech. Dozvíte se spoustu informací o více než sto tisících nejviditelnějších hvězd. Do detailu zjistíte, jaké jsou průřezy planet a Slunce. Najdete také objekty na obloze a to kdekoliv se nacházíte.

Co je v soupravě?

Součástí soupravy Průvodce Vesmírem je vše, co budete ke svému bádání potřebovat. Interaktivní encyklopedie vesmíru pro počítače a mobily, kde prozkoumáte vše ve vesmíru. Virtuální brýle s kosmickou VR aplikací, kde uvidíte reálně věci, které jsou vidět na Měsíci. Barevná obrázková kniha o vesmíru, kde najdete základní informace o vesmíru a planetách. Plakát na stěnu s motivem Sluneční soustavy.

Pro koho je souprava určena?

Souprava je určená všem, kteří se zajímají o vesmír nebo se o něm chtějí dozvědět mnohem víc. Ovládat aplikaci a VR brýle dokážou už i děti od 8 let zcela samostatně. Soupravu mohou použít také učitelé, amatérští astronomové a další. Díky jednoduchosti a hravosti bude učení o vesmíru zábavou.

Online nakupování

Soupravu Průvodce Vesmírem můžete pořídit přes e-shop. Zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dní od převzetí zásilky. Zásilku pošlete s informacemi - Faktura/objednávka, Vrácené zboží, Jméno a příjmení, Adresa, Telefon, E-mail, Kupní částku vrátit na č. účtu. Vše pošlete na adresu AuLea, s.r.o. Pšeničná 10, 821 06 Bratislava, Slovensko.

Doprava a platba

Možnosti dopravy:


Možnosti platby:


Kontakty

Máte-li jakýkoliv dotaz, připomínku nebo otázku, využijte zákaznickou linku 0910 735 547 nebo e-mailovou adresu info@aulea.sk.

 • Na slovenské verzi Mall.sk najdete širokou nabídku zboží.
 • Na polské verzi Mall.pl najdete širokou nabídku zboží.

Podobné obchody

Jak uplatnit slevové kupóny na Průvodce Vesmírem

Nákupy na e-shopu Průvodce Vesmírem se slevovými kódy budou levnější. Na Tipli.cz sledujte obchod a neunikne vám žádná sleva.

Najděte svůj slevový kupón

Z nabídky vyberte aktivní slevový kupón, který chcete na svůj nákup uplatnit.

Zkopírujte kód

Zkopírujte kód slevového kupónu za pomoci kliknutí na symbol nůžek.

Uplatněte kód

Klikněte na „Použít kupon“ a dostanete se na e-shop. V klidu si nakoupíte a v Košíku vložte slevový kód. Uplatněte a sleva se automaticky odečte.

Recenze Průvodce Vesmírem

5.0

Pushkin C.

14.12.2020 5.0

Rychlé dodání. Největší spokojenost.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Průvodce Vesmírem

Přáli byste si stát se alespoň na chvíli astronautem či astrologem? Vesmír vás odjakživa přitahoval? Pak pro vás máme něco speciálního! Interaktivní souprava Průvodce Vesmírem je nejucelenější 3D encyklopedie o vesmíru na našem trhu. 
S interaktivní soupravou Průvodce Vesmírem se dozvíte vše o fungování naší sluneční soustavy a noční oblohy. Na základě vědecky přesných dat z NASA můžete jednoduchým a hravým způsobem poznávat sluneční soustavu a prozkoumat hvězdné systémy. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o 7 % zpět z ceny nákupu v obchodě Průvodce Vesmírem.

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.