Obchody, kde vás odměníme

Premiere Cinemas slevové kupóny a slevy

O obchodu Premiere Cinemas

Kina Premiere Cinemas - nejlepší filmová zážitek

Síť Premiere Cinemas je relativně malá, najdete je pouze ve třech městech: v Praze, Olomouci a Teplicích.

 • Premiere Cinemas Praha Hostivař

Švehlova 1391/32, 102 00 Praha 10 - Hostivař, tel. číslo: +420 682 909, email: hostivar@premierecinemas.cz. Kino nabízí 8 klimatizovaných sálů, které pojmou až 1 750 míst, přístupné i pro imobilní diváky. Pro návštěvníky jsou zajištěna krytá i venkovní parkovací místa zdarma. Kino je přístupné od pondělí do pátku od 14:00 do 24:00 a o víkendu od 10:00 do 24:00.

 • Premiere Cinemas Olomouc 

OC Galerie Šantovka, Polská 1, 779 00 Olomouc, tel. číslo: +420 723 755 320, email: olomouc@premierecinemas.cz. Toto kino je díky použití nejnovějších technologií nejmodernějším kinem na Moravě. Nabízí celkem 6 klimatizovaných sálů, které pojmou až 952 diváků. Pro návštěvníky je k dispozici přes 1 000 parkovacích míst. Kino je otevřeno od pondělí do pátku od 13:00 do 24:00  a o víkendu od 10:00 do 24:00. 

 • Premiere Cinemas Teplice

Náměstí Svobody, 451 00 Teplice, tel. číslo: +420 606 237 837, email: teplice@premierecinemas.cz. Díky instalaci nejnovějších technologií se jedná o nejmodernější kino v Jižních Čechách. Kino má kapacitu 500 míst rozdělenou do 4 sálů. Kino můžete navštívit od pondělí do pátku od 13:00 do 24:00 a o víkendu od 10:00 do 24:00. 

Všechna kina Premiere Cinemas využívají tu nejlepší zvukovou a projekční techniku, takže je zaručen skvělý filmový zážitek.

Kinosál Premiere Cinemas

Speciální akce

V kinech Premiere Cinemas můžete využít spoustu speciálních akcí:

 • Pohádková neděle - akce, která patří dětem a jejich rodičům nabízí předpremiéry těch nejlepších filmů pro děti a jejich rodiče.
 • Levné pondělí - navštivte promítání filmů se slevou 30,-.
 • Premiere Ladies - speciální program pro ženy, dívky a dámy. Vyražte na zážitkový večer plný překvapení. Doprovodný program k filmu je například rozdávání dárků, módní přehlídky, líčení i focení.
 • Premiere Horror Night - speciální strašidelný program.
 • Promítání pro školy - zvýhodněné vstupné pro školní skupiny a zajímavý doprovodný program.

Kinosál Premiere Cinemas

Premiere Movie Card

Tato zákaznická kartička vám přinese hned několik podstatných výhod. Získáte slevu 20 Kč z každé nezlevněné vstupenky, u speciálních akcí jako Premiere Ladies nebo Premiere Extra je sleva stejná. Další výhodou je bodový systém – při nákupu vstupenek a občerstvení získáváte body, které později můžete proměnit například za volné vstupenky. Karta je přenosná a stojí 69,- ročně.

Premiere Gold Card

Pro ještě větší fanoušky filmu existuje Premiere Gold Card. Ta má všechny výhody jako karta Movie Card. Navíc nemusíte připlácet za filmy ve 3D a se zvukem Dolby Atmos a dostanete při každé projekci popcorn nebo nápoj zdarma. Karta stojí 199,- za rok.


O Premiere Cinemas

Kinokomplexy Premiere Cinemas Praha Hostivař, Premiere Cinemas Olomouc a Premiere Cinemas Teplice vynikají zvukem i obrazem v té nejvyšší kvalitě. V nabídce jsou ty nejaktuálnější 2D a 3D filmy, které můžete sledovat z pohodlných červených křesel. Pro velké fanoušky filmu je připravena Premiere Movie Card, se kterou lze sbírat body a příště jít třeba na film zadarmo.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Premiere Cinemas.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.