Pro obchod Pramen právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Chefshop, Babičkářství, Fitvýživa.cz nebo Good Nature.

Slevový kupon 100 Kč na potraviny na CHEFSHOP.cz

+ 1,5 % zpět z nákupu

Platí při nákupu nad 1000 Kč. CHEFSHOP.CZ je prodejna a e-shop s ♛ prémiovým ♛ nádobím do kuchyne. ✅ Nabízíme exotické potraviny, kvalitní… více

Doprava zdarma nad 1000 Kč na Babičkářství

+ 10 % zpět z nákupu

Doprava zdarma na Babičkářství.cz platí při nákupu nad 1 000 Kč. více

Doprava ZDARMA nad 2 000 Kč na Fitvýživa.cz

+ 3,5 % zpět z nákupu

Při nákupu na Fitvýživa.cz lze ušetřit i díky tomu, že na tomto e-shopu právě probíhá doprava zdarma. Dopravu zdarma získáte při objednávce v… více

O obchodu Pramen

Pramen prodejny

Většinu provozoven najdete v tradičních českých lokalitách menších a středních měst a obcí. Prodejny jsou založeny na přátelské atmosféře. Zákazníkům jsou poskytovány různé rady a pomoc v oblasti potravinářství. Prodejny si zakládají na pěší dostupnost a rychlý pohodlný nákup za přijatelné ceny. Nově PRAMEN CZ otevřel moderně vybavenou prodejnu v Mladé Boleslavi, Ždánici a Dubňanech.

Pramen otevírací doba

Vzhledem k tomu, že má firma PRAMEN CZ v České republice hned několik poboček, nemůžeme přesnou otevírací dobu určit. Většinou se však prodejny v týdnu otevírají v 6:30 a zavírají v 18:00. O víkendu se pak otevírací doba liší a prodejny mají otevřeno v čase od 7:00 - 12:00. Pro přesnou informaci o otevírací době jednotlivých prodejen, podle vaší obce či města, vám doporučujeme podívat se na hlavní webové stránky obchodu do sekce prodejny.

Jaké nabízí Pramen potraviny?

V síti prodejen Pramen naleznete širokou nabídku čerstvého sortimentu, lahůdek, uzenin, pečiva, ovoce a zeleniny, nápojů a další nabídku regionálních dodavatelů a výrobků známých značek. Pramen má dokonce hned tři své značky. Jednou z nich je AVE, která nabízí mléčný sortiment, nápoje, přípravky na pečení, cukrovinky, cereálie, pochutiny, lihoviny a drogerii. Pokud hledáte něco speciálního na stůl nebo dárek pro vaše blízké, obraťte se na značku EXCLUSIVE OF NATURE. Nabízí luxusní řadu vín, čajů, čokolád nebo sýrů. Poslední velmi oblíbenou značkou pro děti je RÍŠA. Díky pestrobarevným obalům s postavičkou klokana si značku zamiluje každé dítě. RÍŠA nabízí smetanové jogurty a krémy, dětskou krupičku a ovesné kaše, kojeneckou výživu, cereálie, piškoty, mléčné snacky, různé cukrovinky a nápoje. Společnost Pramen se svým zákazníkům snaží nabízet ty nejlepší ceny na trhu. Pro informaci o všech akcích a slevách, pravidelně sledujte leták Pramen na našich stránkách.

V čem je Pramen obchod výjimečný?

Síť obchodů Pramen vám nabízí čerstvé a regionální suroviny za velmi přijatelné ceny. V obchodech máte možnost cashbacku (výběr hotovosti při placení platební kartou). Stejně tak jako Lidl e-shop vám nabízí hned několik vlastních značek potravin a drogerie. Každá z nich je svými výrobky jedinečná a není k sehnání nikde jinde, než v prodejnách Pramen.


Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť BabičkinaZáhrada.sk.

Podobny sklep Żabka.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O Pramen

Společnost PRAMEN CZ nabízí čerstvé a regionální potraviny. Jedná se o maloobchodní prodejny, které na potravinářském trhu působí již od roku 1991. Většinu provozoven najdete v tradičních českých lokalitách menších a středních měst a obcí. Hlavním bonusem prodejen PRAMEN CZ je možný cashback pro placení platební kartou.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Pramen.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.