Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pramen

Pramen

pramencz.cz
Společnost PRAMEN CZ nabízí čerstvé a regionální potraviny. Jedná se o maloobchodní prodejny, které na potravinářském trhu působí již od roku 1991. Většinu provozoven najdete v tradičních českých lokalitách menších a středních měst a obcí. Hlavním bonusem prodejen PRAMEN CZ je možný cashback pro placení platební kartou.

O obchodu Pramen

Pramen prodejny

Většinu provozoven najdete v tradičních českých lokalitách menších a středních měst a obcí. Prodejny jsou založeny na přátelské atmosféře. Zákazníkům jsou poskytovány různé rady a pomoc v oblasti potravinářství. Prodejny si zakládají na pěší dostupnost a rychlý pohodlný nákup za přijatelné ceny. Nově PRAMEN CZ otevřel moderně vybavenou prodejnu v Mladé Boleslavi, Ždánici a Dubňanech.

Pramen otevírací doba

Vzhledem k tomu, že má firma PRAMEN CZ v České republice hned několik poboček, nemůžeme přesnou otevírací dobu určit. Většinou se však prodejny v týdnu otevírají v 6:30 a zavírají v 18:00. O víkendu se pak otevírací doba liší a prodejny mají otevřeno v čase od 7:00 - 12:00. Pro přesnou informaci o otevírací době jednotlivých prodejen, podle vaší obce či města, vám doporučujeme podívat se na hlavní webové stránky obchodu do sekce prodejny.

Jaké nabízí Pramen potraviny?

V síti prodejen Pramen naleznete širokou nabídku čerstvého sortimentu, lahůdek, uzenin, pečiva, ovoce a zeleniny, nápojů a další nabídku regionálních dodavatelů a výrobků známých značek. Pramen má dokonce hned tři své značky. Jednou z nich je AVE, která nabízí mléčný sortiment, nápoje, přípravky na pečení, cukrovinky, cereálie, pochutiny, lihoviny a drogerii. Pokud hledáte něco speciálního na stůl nebo dárek pro vaše blízké, obraťte se na značku EXCLUSIVE OF NATURE. Nabízí luxusní řadu vín, čajů, čokolád nebo sýrů. Poslední velmi oblíbenou značkou pro děti je RÍŠA. Díky pestrobarevným obalům s postavičkou klokana si značku zamiluje každé dítě. RÍŠA nabízí smetanové jogurty a krémy, dětskou krupičku a ovesné kaše, kojeneckou výživu, cereálie, piškoty, mléčné snacky, různé cukrovinky a nápoje. Společnost Pramen se svým zákazníkům snaží nabízet ty nejlepší ceny na trhu. Pro informaci o všech akcích a slevách, pravidelně sledujte leták Pramen na našich stránkách.

V čem je Pramen obchod výjimečný?

Síť obchodů Pramen vám nabízí čerstvé a regionální suroviny za velmi přijatelné ceny. V obchodech máte možnost cashbacku (výběr hotovosti při placení platební kartou). Stejně tak jako Lidl e-shop vám nabízí hned několik vlastních značek potravin a drogerie. Každá z nich je svými výrobky jedinečná a není k sehnání nikde jinde, než v prodejnách Pramen.


Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť BabičkinaZáhrada.sk.

Podobny sklep Żabka.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

DIY vánoční dárky

Vyráběné předměty obdarovaného mnohdy potěší víc než ty kupované za tisíce korun. Zkuste pojmout...
30.11.2018 Zobrazit článek

Získejte Hru o trůny levně na AliExpress!

Seriál, který se nedá předvídat, kde oblíbená postava umře a než se stihnete vzpamatovat sled...
27.8.2018 Zobrazit článek

Online kalkulačka pomůže vybrat výhodné…

Jak sám název napovídá, jste-li majitelem či majitelkou auta, sjednávání povinného ručení se...
7.12.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1345 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo