Mutumutu

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Mutumutu slevové kupóny a slevy < / h2 >

Peníze zpět 800 Kč na vše v obchodě Mutumutu

Platí do 30.11.2021

 
   

Mutumutu je férové a zdravé životní pojištění, které chce vrátit pojištění blíže k lidem. Díky srozumitelnému produktu a krátkým a...

O obchodu Mutumutu

Obchod Mutumutu.cz je online nabídkou pojišťovny, kde získáte online životní pojištění, které bude mít jasné a nejširší plněním při nemoci nebo úrazu. 

Mutumutu je netradiční životní pojištění. Pojištění Mutumutu nabízí cenu životního pojištění v závislosti na vašich zdravých návycích. Pojištění vás totiž odmění slevou, pokud se budete dostatečně hýbat, nebudete kouřit a budete chodit k lékaři na pravidelné prohlídky. S Mutumutu můžete ušetřit až 30 %, stačí jen o sebe pečovat.

Mutumutu pojištění zajišťuje pojištění pracovní neschopnosti, invalidity a smrti. Záruku Mutumutu přináší KB pojišťovna. Díky tomu si může dovolit nemít u svých smluv žádné výpovědní lhůty a také žádné sankce. Prostě jen takové životní pojištění, po kterém prahne každý z nás. Snadné, jasné a s minimem výjimek.


Obrázek

Zákaznický servis

Pro kontaktování využijte e-mail Mutumutu: ahoj@mutumutu.cz. Další možností je infolinka Mutumutu: 800 810 210 a chat na stránkách Mutumutu, který naleznete po rozkliknutí bubliny v pravém dolním rohu.

Sldovat můžete Mutumutu i na Facebooku, Instagramu nebo YouTube.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Mutumutu

5.0

Antonín Z.

07.06.2021 5.0

skvělé pojištení kde není nuda

Jan S.

06.11.2021 5.0

Anna S.

01.05.2021 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Mutumutu

Mutumutu je férové a zdravé životní pojištění, které chce vrátit pojištění blíže k lidem. Díky srozumitelnému produktu a krátkým a jednoduchým podmínkám nabízí Mutumutu jistotu, že svému pojištění skutečně porozumíte. Životní pojištění závažných situací si navíc zařídíte on-line z pohodlí vašeho domova. 

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 800  zpět z ceny nákupu v obchodě Mutumutu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.