Pro obchod Modra pyramida právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů Zonky, pojisteni.cz, Generali Česká pojišťovna nebo mBank.

Provize za doporučení s afilliate programem na Zonky

+ 1 % zpět z nákupu
   

Proč spolupracovat se Zonky? Za každé doporučení získáte atraktivní provize a máte k dispozici afilliate manažera. Vydělávejte se Zonky. více

Sleva až 50 % na cestovní pojištění na Pojisteni.cz

+ 25 % zpět z nákupu

Sjednejte si on-line pojištění léčebných výloh při svých cestách po ČR i do zahraničí a můžete získat slevu až 50 %! Cestujte bez obav. více

Sleva 20 % na cestovní pojištění na Generali

+ 10 % zpět z nákupu

Sjednejte si on-line cestovní pojištění na cesty po ČR, Evropě i po světě s pojistným krytím až 100 000 000 Kč a získáte slevu 20 %. více

Zapomeňte na směnárny a plaťte kartou u mBank

+ 325  zpět z nákupu
   

Sjednejte si účet mKonto a k němu debetní kartu mKartu Svět, která se vám vyplatí doma i na cestách. Jaké výhody na vás čekají? Je jedno, ve… více

O obchodu Modra pyramida

Modrá pyramida

Celý názvem se společnost jmenuje Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. Majitelem Modré pyramidy (tedy 100% akcionářem) je Komerční banka, a.s., která je součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Původně se Modrá pyramida specializovala na produkty související s financováním bydlení. Postupně se ale její portfolio rozšířilo také na pojištění, investice a obecné bankovní služby.

Modrá pyramida pobočky

Zákazníci Modré pyramidy, včetně budoucích, mohou využít širokou síť poboček a finančních poradců, které společnost v Česku má. Najdete je po celé České republice, nebo se s nimi můžete spojit telefonicky či emailem.

Modrá pyramida stavební spoření

Spořit s Modrou pyramidou můžete pomocí několika produktům. U Moudrého stavebního spoření je jedno, jestli peníze použijete na bydlení nebo třeba na studium pro své děti. Díky výhodnému zhodnocení a státní podpoře je to univerzální řešení.

Pro děti a dospívající jsou určena spoření Mopísek či Mopy Junior. A zkrátka nepřijde ani starší generace, pro kterou je připraveno specializované Spoření třetího věku.

Modrá pyramida hypotéka

Potřebujete-li půjčit hodně peněz, je jedním z řešení hypoteční úvěr. Modrá pyramida nabízí dva produkty v této oblasti. Hypoúvěr vám pomůže s financemi nad 200 000 a splácet ho můžete až 30 let. Konkrétní podobu splátek a fixace vám poskytne hypoteční kalkulačka na webu společnosti. Druhým řešením je Hypoteční úvěr od Komerční banky. Ten využijete, pokud chcete například konsolidovat či refinancovat již stávající hypotéky.

Povinné ručení od Modré pyramidy

Mezi pojišťovacími službami, které společnost nabízí, najdete i povinné ručení. Sjednat ho můžete ve 4 variantách limitů: 35/35, 70/70, 150/150 a 200/200. V ceně pojištění auta je zahrnuta asistenční služba i právní poradenství. Mezi možnými připojištěními najdete například pojištění skel či zavazadel, nebo úrazové pojištění osob ve vozidle.

Produkty Modré pyramidy:

 • Hľadáte podobnú společnosť na Slovensku? Môžeme vám odporučiť koba.sk.
 • Podobny bank ideabank.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O Modra pyramida

Modrá pyramida je specialista na finanční poradenství. Jde o moderní a dynamickou společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi – na českém trhu je už 25 let. K tradičním produktům z oblasti stavebního spoření a financování bydlení nabízí i řadu pojištění a bankovních řešení.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Sleva 20 % při sjednání online na Generalipojistovna.cz - Česká pojišťovna

Sleva 20 %

Při sjednání online získáte slevu 20 % na cestovní pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění majetku a pojištění odpovědnosti na Generaliceska.cz.

Platí do 06.11.2020

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Modra pyramida.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.