Matchaga slevové kupóny a slevy

Akční balíček - Matchaga

Platí do 31.08.2020

+ 11,25 % zpět z nákupu

Extra balíček pro přirozenou funkci imunity. Platí do vyprodání zásob. více

O obchodu Matchaga

Toužíte po dobití energie nebo posílit imunitu, ale nechcete denně užívat několik doplňků stravy v podobě tablet či pilulek? Značka Matchaga má jednoduché řešení, které naleznete v jejich přírodních produktech. V e-shopu Matchaga.cz totiž najdete neobyčejné čaje a elixíry vyrobené z japonského čaje matcha a finské houby nesmrtelnosti chaga. Jedná se o takzvané „Superplodiny", díky kterým svému tělu rychle dodáte energii a udržíte jej trvale zdravé.

Elixíry a čaje plné energie a zdraví

Značka Matchaga působí na českém trhu téměř deset let. Od té doby ušla velký kus cesty, během které vyvíjela výjimečné doplňky stravy v podobě čajů a elixírů s velkým obsahem betaglukanů, adaptogenů a antioxidantů. Hlavní složkou sortimentů e-shopu Matchaga je právě stejnojmenný nápoj, jehož účinky jsou zejména při celoročním užívání nezpochybnitelné. Matchaga je totiž originálním nápojem, díky kterému doplňujete zásoby energie, detoxikujete organismus a tím zlepšujete váš imunitní systém.  

Matchaga nápoj

Pečlivý výběr kvalitních surovin 

Internetový obchod a prodejce produktů Matchaga dbá na to, aby veškeré výrobky byly pouze z těch nejkvalitnějších surovin. Originální obsah extraktů proto dováží přímo od výrobců z Japonska a Finska. Můžete mít proto jistotu, že produkty Matchaga jsou prvotřídní kvality a díky tomu lze zaručit jejich vysokou účinnost.  

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu Matchaga? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis Matchaga na telefonním čísle +420 777 802 572  či e-mailové adrese info@matchaga.cz, kde vám odborně vyškolený personál zodpoví každý váš všetečný dotaz.

Matchaga produkt

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Matchaga. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Matchaga vás odměníme až 12 % z částky vašeho nákupu.

Podobné obchody

Jak uplatnit slevové kupóny na Matchaga

Zaregistrujte se na Tipli.cz a využijte jedinečné slevy a výhodné nabídky v obchodě Matchaga.

1. Vyberte si slevu

Na Tipli.cz si vyberte slevu nebo nabídku na zájezdy, které si v e-shopu Matchaga chcete zakoupit.

2. Přejděte do e-shopu

Kliknutím na tlačítko „Získat nabídku “ přejdete do e-shopu obchodu Matchaga.

Matchaga nabídka

3. Vyberte si produkt

V e-shopu obchodu Matchaga si následně vyberte zlevněné produkty či služby se slevou získanou přes Tipli.cz.

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Ušetříte ještě víc! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy z

O Matchaga

Toužíte po dobití energie nebo posílit imunitu, ale nechcete denně užívat několik doplňků stravy v podobě tablet či pilulek? Značka Matchaga má jednoduché řešení, které naleznete v jejich přírodních produktech. V e-shopu Matchaga.cz totiž najdete neobyčejné čaje a elixíry vyrobené z japonského čaje matcha a finské houby nesmrtelnosti chaga. Jedná se o takzvané „Superplodiny", díky kterým svému tělu rychle dodáte energii a udržíte jej trvale zdravé.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o 11,25 % zpět z ceny nákupu v obchodě Matchaga.

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.