Maluješ

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu Maluješ

Rádi byste se pustili do umělecké tvorby a zhotovili vlastní obraz? Chcete darovat skutečně originální dílo, kam vložíte i kus sebe? Nemusíte být akademičtí malíři, abyste zvládli namalovat pěkný obraz na plátno. Stačí vědět, kam si zajít pro inspiraci a nechat se vést... Seznamte se s internetovým obchodem Maluješ.cz, kde naučí malovat doslova každého, a to pomocí pouhých čísel!

Jak je to možné? První kroky začínají v eshopu, kde si vyberete jednu z více než 2 000 obrazových předloh, které jsou přehledně uspořádány do tematických celků, nebo si zvolíte vlastní fotografii, kterou byste rádi takto zvěčnili. Sami si určujete rozměr plátna a náročnost malby. Pokud jste tedy úplný začátečník, je vhodnější si vybrat lehčí varianty

Maluješ - malování podle čísel

Co naleznete v kouzelném kufříku?

Celý vtip je v tom, že malujete akrylovými barvami na lněné malířské plátno, na němž jsou předtištěné obrazce. Každý obrazec je opatřen specifickým kódem, který označuje číslo barvy. Postupně tak vybarvujete obrazce přiřazenou barvou. Nemusíte nic překreslovat, obtahovat, a ani míchat barvy. Vše je již připravené a barvy jsou namíchané!

Abyste mohli začít kouzlit s barvami, potřebujete patřičné vybavení, které vám umožní probudit vlastní kreativitu. Proto pro vás, zákazníky, výrobce Maluješ připravil ke každému vybranému motivu sadu na malování, která obsahuje: lněné plátno potištěné vzorem a očíslováním, vymalovaný vzor, nylonové štětce s různou tloušťkou štětin, kvalitní akrylové barvy namíchané speciálně pro zvolený vzor. V objednávce si také určujete, jestli chcete obdržet plátno předem vypnuté na blind rám či nikoliv.

Objednávka téměř u konce - určete si způsob dopravy...

Je pro vás provozovna na adrese Svatojiřská 32, Litoměřice 412 01 trochu z ruky? Využijte dopravu poskytovanou společnostmi Zásilkovna nebo Česká pošta. Cena za tuto službu se pohybuje od 49 Kč, ale můžete ji mít i ZADARMO! Stačí nakoupit zboží nad 1 500 Kč.

Na řadu přichází platba...

V obchodě Maluješ můžete za objednávku zaplatit různými způsoby:

 • bankovním převodem online přes platební bránu GoPay
 • bankovním převodem
 • dobírkou (zpoplatněna 89 Kč)
 • platbou Twisto

Domov Maluješ

Místo, kde se obrazy vyrábí, kam si můžete osobně zajít objednané zboží vyzvednout i korespondenční adresa, na kterou zasíláte vratky, se nachází na ulici Svatojiřská 32 ve městě Litoměřice 412 01.

Kam směřovat dotazy či objednávky?

Potřebujete poradit s výběrem? Chcete si zboží objednat telefonicky? Rádi byste změnili objednávku? Něco se nepovedlo? Není vám něco jasné? Právě pro vás je tu linka +420 702 160 467. Pracovní doba zákaznické podpory je PO - PÁ 8:00 - 16:00. Využít také můžete email info@malujes.cz nebo kontaktní formulář, který naleznete v eshopu Maluješ.

Jste příznivci Maluješ? Sledujte novinky a probíhající akce nebo se nechte inspirovat příspěvky spokojených zákazníků na Facebooku a Instagramu.

Maluješ - vlastní obraz

Co když zboží budete muset reklamovat?

Vztahuje se na něj záruka 24 měsíců, takže vyskytne-li se v této době vada na zboží, lze je bez problémů reklamovat. Kontaktujte Maluješ na email info@malujes.cz. Uveďte své kontaktní údaje, popis závady a požadavek na způsob vyřízení reklamace. Prodávající by měl vadu odstranit do 20 dnů od jejího uplatnění. Případně poskytnout náhradní výrobek.

Jaké výhody poskytuje zákazníkům obchod Maluješ?

 • Ušetřete na poštovném! Objednejte si zboží nad 1 500 Kč a dopravu máte ZDARMA!
 • Rozmysleli jste si nákup? Zboží můžete vrátit do 60 dnů!
 • Sledujte AKCE a VÝPRODEJE na Maluješ.cz.

TIP: Schází vám inspirace? Zajeďte si k moři a namalujte si vlastní obraz z fotografie z dovolené. Inspirujte se 5 nejlepšími destinacemi. Nebo se vydejte s dětmi na výlet po naší krásné zemi - jistě se najde mnoho krásných momentek. 

 • V podobném eshopu můžete nakupovat i na Slovensku, podívejte se na Zapals.
 • V Polsku máme taktéž pro vás připravený obchod Zapals.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Maluješ

Ne každý byl zrozen k tomu, aby jeho ruka vedla štětec přesně podle vlastního citu či obrazu, který chce napodobit. Možná jste již zkoušeli malovat obraz na plátno v domnění, že si jej vystavíte na nějakém čestném místě v bytě. Ale výsledek vás zklamal. Přesto cítíte touhu se tímto způsobem realizovat a vypnout od každodenního shonu... Nebo ve svém okolí máte někoho, kdo tyto sklony projevuje? Pro takové z vás máme řešení! Díky obchodu Maluješ.cz se naučíte malovat snadno a rychle pomocí čísel, a ještě k tomu si užijete spoustu zábavy. Můžete si být jistí, že svým obrazem zaujmete!

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Tipli

Pozor! Můžete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Maluješ.

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.