Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

MALL Pay slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 150 Kč na vše v obchodě MALL Pay

Platí do 19.06.2021

 
   

Neplaťte za věci předem. S MALL Pay máte na zaplacení 14 dní. Odložená platba je zcela zdarma, bez... více

O obchodu MALL Pay

Neplaťte za věci předem. S MALL Pay máte na zaplacení 14 dní. Odložená platba je zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Jedná se o bezpečný a pohodlný způsob online nakupování. Místo, abyste za nákup platili rovnou svými penězi, zaplatíte s MALL Pay. A až když jste se vším spokojení, použijete své finance. S každým nákupem navíc sbíráte věrnostní body, které následně můžete vyměnit za atraktivní výhody. Stáhněte si aplikaci, kde najdete přehled všech odměn a možnost rychlé výměny za výhody.

mall pay karta

Jak MALL Pay funguje?

Jednoduše. Vy nakupujete, MALL Pay za vás platí. Dostanete finanční limit na nákupy na e‑shopech i v kamenných obchodech, který můžete vyčerpat. Na začátku dalšího měsíce pak dostanete vyúčtování, ve kterém najdete přehledně všechny své nákupy. Platíte do 20. dne v měsíci. Na blížící se datum k platbě vás upozorní e-mail a notifikace v aplikaci, nemusíte se tedy bát. A v případě, že se vám to nebude hodit, můžete zaplatit jen část a zbytek další měsíc. Až 90 % z celkové útraty si můžete převést k platbě do dalšího měsíce.

Plaťte s MALL Pay na e-shopech

Nakoupit můžete na mnoha různých e-shopech s platební metodou MALL Pay, nikoliv jen na MALL.cz, jak by se mohlo zdát. Jednoduše si vyberete zboží, jak jste zvyklí, a v košíku pak vyberete způsob platby MALL Pay. Po odeslání objednávky potvrdíte nákup SMS kódem a je objednáno.

Jakmile zásilka dorazí domů, vše si v klidu prohlédnete a vyzkoušíte. Pokud se vám něco nehodí, zdarma to vrátíte přímo do e‑shopu.

Na zaplacení poté máte až 50 dní. Svůj nákup snadno zaplatíte převodem či kartou v zákaznické zóně i v mobilní aplikaci.

Mobilní aplikace MALL Pay

Pro ještě snadnější orientaci využijte mobilní aplikaci MALL Pay. S ní budete mít všechny informace, nákupy a odměny hezky na jednom místě a vždy po ruce. Zkrátka už vám neunikne jediný pohyb na účtu nebo nejnovější odměna. Aplikace je dostupná jak na iOS, tak Android.

MALL Pay slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 100 Kč na první objednávku s MALL Pay

31.12.2020 - Minimální hodnota objednávky je 101 Kč. Kupon se zadává v selfcare zoně na Mallpay.cz při platbě…

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze MALL Pay

5.0

Alena P.

04.12.2020 5.0

Skvělá aplikace, kde si člověk v klidu nakoupí a zaplatí, až po doručení do 14 dnů :) jen by tam mohlo být více obchodů (eshopu)

Pavla H.

17.04.2021 5.0

Matěj .

14.03.2021 5.0

Iveta M.

28.11.2020 5.0

Vít H.

29.09.2020 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O MALL Pay

Neplaťte za věci předem. S MALL Pay máte na zaplacení 14 dní. Odložená platba je zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Jedná se o bezpečný a pohodlný způsob online nakupování. Místo, abyste za nákup platili rovnou svými penězi, zaplatíte s MALL Pay. A až když jste se vším spokojení, použijete své finance. S každým nákupem navíc sbíráte věrnostní body, které následně můžete vyměnit za atraktivní výhody. Stáhněte si aplikaci, kde najdete přehled všech odměn a možnost rychlé výměny za výhody.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Odměnu 20 Kč je možné získat za registraci nového účtu na MallPay. Odměna 30 Kč se připíše za Vaši zcela první platbu uskutečněnou prostřednictvím služby MallPay.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  150 
Nová registrace 20 
První platba 30 
Kredit 150 
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o  150  zpět z ceny nákupu v obchodě MALL Pay.

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.