O obchodu Le Chocolat

Jste věčný milovník sladkého, zejména pak pochutin z čokolády? Pak rozhodně zavítejte do světa plného chutí a vůní. V prodejně Le Chocolat poznáte um čokolatiérů od nás i ze světa. Najdete zde více než 100 druhů kvalitních čokolád, 20 variant lahodných pralinek, čokoládové lanýže, tabulkové čokolády, oříšky a mandle v čokoládě i čokoládové dárky s garancí radosti. Veškeré produkty jsou navíc vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin

Le Chocolat čokoláda

Čokoláda prémiové kvality

Rádi si dopřáváte jako dezert kousek čokolády, ale kdejaká obyčejná tabulka čokolády vás neuspokojí? V obchodě Le Chocolat připravují čokolády pouze z prvotřídních surovin od nadšených malovýrobců. Čokoládovny z České republiky i z celého světa vyrábějí své čokoládové výrobky skutečně poctivě a celý průběh výroby je poctivě sledován, od kakaového bobu, po hotovou tabulku čokolády. I díky tomu si můžete být jistí, že výrobky z obchodu Le Chocolat jsou v prvotřídní kvalitě

Pralinky a čokoládové dárky 

Čokoládové bonboniéry jsou stálicí mezi dárky celá desetiletí. V obchodě Le Chocolat sežene kolekce pralinek z prvotřídních ingrediencí a můžete si je vybrat pro jakoukoli příležitost. Nejdete zde proslulé výrobce čokolád, kterými jsou například značky Venchi, Hachez či Rudolf Braun a vybírat můžete z nepřeberného množství pralinek s klasickými příchutěmi i těmi méně všedními

Le Chocolat pralinky

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu Le Chocolat? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis Le Chocolat na telefonním čísle 602 353 868 (Po-Pá 10-18h) či e-mailové adrese info@lechocolat.cz, kde vám odborně vyškolený personál zodpoví každý váš všetečný dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Le Chocolat. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Le Chocolat vás odměníme až 5 % z částky vašeho nákupu.

Podobné obchody

Recenze Le Chocolat

5.0

Zdenka .

12.01.2020 5.0

spokojenost je na místě...

Jarka T.

29.11.2019 5.0

O Le Chocolat

Zavítejte do světa plného chutí a vůní. V prodejně Le Chocolat poznáte um čokolatiérů od nás i ze světa. Najdete tady více než 100 druhů kvalitních čokolád, 20 variant lahodných pralinek, čokoládové lanýže, tabulkové čokolády, oříšky a mandle v čokoládě i čokoládové dárky s garancí radosti.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Le Chocolat.

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.