Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Kosmas slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2 % na vše v obchodě Kosmas

Platí do 08.05.2021

 
   

Internetové knihkupectví Kosmas je místo zaslíbené všem zvídavým čtenářům. Nabídka knih na Kosmas.cz obsahuje více než 50... více

O obchodu Kosmas

Knihkupectví Kosmas

Kosmas.cz je oblíbené české internetové knihkupectví. Za více než 10 let, po které působí na trhu, získala společnost řadu ocenění. Kosmas má knihy ve většiny případů skladem, což významně zkracuje dobu, za kterou je budete mít doma. Společnost má ve své nabídce více než 50 000 titulů, mezi nimiž nechybí úplná produkce menších i velkých českých nakladatelství nebo zahraniční publikace.

Audio knihy a e-knihy Kosmas

Kromě tradičních papírových výtisků nabízí knihkupectví Kosmas také elektronická média jako jsou e-knihy a audioknihy. Výhodou elektronických publikací je, že je můžete mít doma okamžitě, po koupi si je jednoduše stáhnete a můžete číst. Ideální je čtečka, tablet, nebo jiná elektronika s velkým displayem. Audioknihy si zase pustíte třeba k uklízení, nebo až půjdete běhat.

Kosmas knihy

Vybírat můžete z desítek tisíc titulů, mezi nimiž nechybí ani cizojazyčná literatura. Samozřejmostí je dostupnost knižních novinek a přehled v tom, které publikace zrovna „letí“. V knihkupectví Kosmas neustále sledují média a recenze, aby zákazníkům zajistili to nejlepší. Výběr z kritik, stejně jako doporučení a zákaznická hodnocení najdete v detailech k jednotlivým knihám.

Kamenné prodejny Kosmas

Ať už potřebujete vyzvednout objednávky z internetu, nebo preferujete osobní výběr a procházení mezi regály, jsou vám k dispozici také kamenné prodejny Kosmas. V Česku je jich zatím 29. Podrobný přehled najdete na webu knihkupectví, my uvádíme orientačně tři – z každého konce republiky jednu.

 • Kosmas Praha – v hlavním městě najdete celkem 6 prodejen. Doporučujeme tu na adrese Perlová 3, je nejvíce v centru. Z Václavského náměstí jste tam za pár minut.
 • Kosma Brno – hanácká metropole disponuje jedním obchodem Kosmas. Najdete ho v obchodním centru Campus Square v Bohunicích.
 • Kosmas Plzeň – V Plzni najdete celkem 2 prodejny. V centru můžeme doporučit adresu Klatovská 3.

Historie e-shopu Kosmas

Internetové knihkupectví Kosmas.cz spatřilo světlo světa poprvé v květnu roku 1999, což z něj činí jeden z nejstarších elektronických obchodů v České republice. Od té doby si Kosmas získal srdce i přízeň statisíců zákazníků. O tom koneckonců svědčí i čtyřnásobné vítězství v soutěži Shop roku.

Díky široké nabídce titulů malých i velkých českých nakladatelství, vybraných zahraničních autorů i prodeji anglické beletrie se e-shop Kosmas trvale řadí mezi největší a nejoblíbenější internetová knihkupectví v zemi.

 • V podobnom eshope môžeš nakúpiť aj na Slovensku, pozri sa na Bux.sk.
 • Podobny sklep Taniaksiazka.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Kosmas

5.0

Iva V.

16.01.2019 5.0

Rychle????vse ok

Jan

16.12.2018 5.0

Petr B.

27.05.2018 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Kosmas

Internetové knihkupectví Kosmas více než 50.000 titulů e-knih a audioknih

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Kosmas.

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.