Herbatica

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Herbatica slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě Herbatica

Platí do 30.11.2021

 
   

E-shop Herbatica.cz nabízí přírodní kosmetiku pro vaše tělo, přírodní produkty pro vaši domácnost a také...

O obchodu Herbatica

Chcete zlepšit své zdraví nebo podpořit krásu, ale nevěříte klasickým přípravkům plným chemie? Máme pro vás alternativu. Vyzkoušejte přírodní produkty Herbatica. Internetový obchod Herbatica.cz nabízí produkty, které nikde jinde nekoupíte. Těšit se můžete na přírodní jedlé oleje, doplňky stravy na přírodní bázi, krémy na pohybový aparát nebo šungitovou kosmetiku. Výrobek si můžete snadno vyhledat podle účinné látky nebo dát na recenze ostatních zákazníků.

Objevte kouzlo přírodní kosmetiky 

Přírodní kosmetika je účinnou a zdravotně nezávadnou variantou syntetických kosmetických přípravků z drogerií či parfumerií. Její účinky jsou navíc mnohdy mnohem větší a především zdravější. Internetový obchod Herbatica.cz je specializovaným prodejcem kvalitní přírodní kosmetiky. V jeho nabídce objevíte přírodní vlasovou kosmetiku, péči o tělo a pleť, přírodní přípravky na opalování či barvy na vlasy.

Obrázek

Ekologická domácnost 

Vyměňte syntetické produkty pro údržbu domácnosti za ekologické, které prospějí vašemu zdraví i zdraví naší planety. V e-shopu Herbatica najdete široké spektrum ekologických čisticích a úklidových přípravků. Objevit zde můžete například ekologické prací prášky či prostředky na mytí nádobí s přírodním složením. 

Máte dotaz? Zeptejte se!

Nejste si jisti, který produkt bude pro vás či vaši domácnost tím pravým? Obraťte se na zákaznický servis a zkušený personál vám poradí a zodpoví vaše dotazy. Využijte email ahoj@herbatica.cz nebo telefonní číslo +420 722 122 703.

Obrázek

Nakupujte ještě levněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě Herbatica. Jedním ze způsobů, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte peníze zpět. Za nákup na eshopu Herbatica.cz získáte zpět až 2,5 % z částky nákupu.

Herbatica slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 10 % na CBD produkty

25.08.2021 - Platí pro nákupy od 280 Kč. Slevový kupon využijte v košíku obchodu.

Slevový kupón 15 % na nákup

15.11.2021 - Slevový kupón 15 % platí při nákupu nad 400 Kč.

Slevový kupón 10 % na kategorii dýchací cesty, plíce a průdušky

14.03.2021 - Slevový kupón 10 % platí na kategorii dýchací cesty, plíce a průdušky.

Slevový kupón 10 % na Herbatica

28.02.2021 - Slevový kupón 10 % platí na kategorii pohyb.

Slevový kupón 15 % na zboží ve slevě

30.09.2020 - #Herbatica.cz#. Zdraví. Krása. Příroda. V České republice najdete naše produkty v mnoha prodejnách…

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Herbatica

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a Herbatica sleva bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Herbatica uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Herbatica. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

Herbatica slevový kupon

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Herbatica. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Váš slevový kupón“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Herbatica. Následně potvrďte tlačítkem „Přidat“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Herbatica slevový kód

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma.

Nenašli jste, co jste hledali? Vyzkoušejte třeba obchod Yves Rocher, kde pro vás máme nachystané další slevy a výhodné nabídky.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Herbatica

E-shop Herbatica.cz nabízí přírodní kosmetiku pro vaše tělo, přírodní produkty pro vaši domácnost a také produkty sibiřské medicíny. Tato malá rodinná firma se věnuje přírodní kosmetice již několik let. Najdete zde produkty od větších i menších výrobců, jedno ale mají společné, a to lásku k přírodě a ohled na ekologii. Díky tomu dostanete na Herbatica.cz produkty, které nikde jinde nenajdete.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Herbatica?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.