Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod firotour.cz právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z Booking.

Residhome Paris Gare de Lyon - Jacqueline de Romilly, Paříž – ceny aktualizovány 2021 na Booking

Platí do 31.07.2021

+ 4 % zpět z nákupu

Residhome Paris Gare de Lyon - Jacqueline de Romilly, Paříž – rezervujte se zárukou nejlepší ceny! Na Booking.com na vás čeká 1310 hodnocení a… více

O obchodu firotour.cz

Cestovní kancelář Firo Tour se stala jedním z lídrů českého trhu v oblasti cestování. Neustále sleduje nové trendy a nabízí nové destinace, které můžete s touto CK navštívit. Chcete poznat krásy Řecka, Španělska nebo Kypru? Toužíte objevit nová místa jako Sardínii, Albánii nebo Korsiku? A co takhle dovolená Egypt? Navštivte Firotour.cz a vyberte si svou dovolenou snů.

CK Firo Tour: Cestujte za zážitky

S Firo Tour neplatíte ani o korunu navíc. Na stránkách této cestovní kanceláře máte možnost porovnávat nabídky různých zájezdů. Vyberete si tak pohodlně ten, který bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům.

Zájezdovou nabídku tvoří nejen letní dovolené, ale i poznávací zájezdy, letecké víkendy a tématické pobyty. Během zimní sezóny můžete také využít exotické dovolené nebo lyžařské zájezdy.

Firo Tour Last minute

Pojeďte letos na dovolenou s CK Firo Tour a vyberte si z široké nabídky Last minute zájezdů za skvělé ceny. Zvolit si můžete například slunné pláže Algarve, průzračné moře Rhodosu nebo úchvatnou přírodu Albánie. Volba destinace je jen na vás. Chcete vyrazit za odpočinkem a zážitky co nejdříve? Využijte nabídku Super Last minute zájezdů a leťte ještě dnes.

TIP: Chcete letos k moři za co nejméně peněz? Vysněná dovolená v Bulharsku je pro vás jasnou volbou.

Prohlédněte si Firo Tour katalog

Nebaví vás prohledávat tisíce internetových nabídek? Koukněte na katalog Firo Tour, kde najdete ty nevýhodnější nabídky dovolené v různých destinacích. Pro snazší hledání vydává CK Firo Tour katalogů hned několik, a to podle zahrnutých destinací. Mrknout můžete také na samostatný katalog poznávacích zájezdů. Všechny aktuální katalogy najdete na stránkách Firotour.cz nebo si je můžete objednat v papírové verzi.

Dětský Klub Firáček

Máte děti ve věku od 4 do 12 let? Vyberte si dovolenou s dětským klubem Firáček a svěřte své děti profesionálním animátorům. Klub funguje ve vybraných hotelech v době hlavních letních prázdnin. Účast v dětském klubu je zdarma. Vaše ratolesti se mohou těšit na program plný sportu, her a zábavy.

Chcete předejít jakýmkoliv komplikacím a svou dovolenou si maximálně užít? Rady a tipy jak zorganizovat zájezd s vašimi ratolestmi najdete v našem článku Dovolená s dětmi - co vás čeká a jak se připravit.

Jak ušetřit ještě víc?

Ojedinělým způsobem, jak při objednávce dovolené ušetřit je služba cashback. Nakupte přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně za objednávku v cestovní kanceláři Firo Tour vás odměníme až 1,5% cashbackem.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Invia.sk.
 • Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep Kuptravel.pl.

O firotour.cz

Kam se vydat letos na dovolenou? Vyberte si jeden z leteckých pobytových zájezdů od české společnosti FIRO-tour, která je zároveň jednou z největších cestovních kanceláří v České republice. Máte zájem o poznávací nebo lyžařské zájedy, letecké víkendy, exotickou nebo tematickou dovolenou? S FIRO-tour se podíváte, kam jen budete chtít.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod firotour.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.