Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod Equa bank právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z Booking.

Residhome Paris Gare de Lyon - Jacqueline de Romilly, Paříž – ceny aktualizovány 2021 na Booking

Platí do 31.07.2021

+ 4 % zpět z nákupu

Residhome Paris Gare de Lyon - Jacqueline de Romilly, Paříž – rezervujte se zárukou nejlepší ceny! Na Booking.com na vás čeká 1310 hodnocení a… více

O obchodu Equa bank

Relativně mladá Equa bank si na českém trhu rychle získala oblibu stovek tisíc klientů. Nabídnout může především účty zdarma a dostupnou Minutovou půjčku. Kód banky Equa bank je 6100.

Equa bank půjčka šetří peníze

Všechny půjčky jsou u Equa bank bez poplatků. Díky rychlému online řešení můžete peníze uspořit téměř okamžitě. Ušetřit můžete i tím, že budete s Equa bank refinancovat půjčky od jiných společností. S produktem RePůjčka lze refinancovat úvěry jednotlivě, nebo jich konsolidovat hned několik najednou.

Equa bank poskytuje rychlé půjčky bez poplatku za sjednání, schválenou půjčku můžete mít navíc už za 3 minuty. Online. RPSN začíná na 5,9 %, půjčit si lze od 5 000 do 600 000 Kč.

Příklad Equa bank půjčky

 • Půjčka: 10 000 Kč
 • Doba splatnosti: 12 měsíců (klient si může vybrat, jak dlouho chce splácet)
 • Měsíční splátka: 903 Kč
 • Celkem zaplatíte: 10 836 Kč
 • Úroková sazba: 14,9 % p. a.
 • RPSN: 16,18 %

Equa bank přihlášení – pohodlně z gauče

Stát se klientem Equa bank zvládnete ze sedačky, stačí vám internet. Máte dvě hlavní možnosti:

 • Založit si nový účet – potřebujete občanku nebo povolení k pobytu v ČR a emailovou adresu. A několik minut času.
 • Převést účet z jiné banky – Vyplníte webový formulář a počkáte, až vás z Equa bank kontaktují. Do staré banky nemusíte vůbec chodit.

Po internetu si otevřete dokonce i spořící účet. Jmenuje se HIT a získat lze úrokovou sazbu až 1 % p. a. Díky tomu vaše finance samy porostou. Kdo chce vydělat ještě více, zvolí si termínovaný vklad. Např. pětiletý, až s 2% úrokem.

Equa bank internetové bankovnictví

Jako každá moderní a vstřícná banka nabízí také Equa bank správu financí z počítače nebo mobilu. Díky internetbankingu máte své finance neustále pod kontrolou. Využít ho lze nejen ke kontrole pohybu na účtu, managementu karet a správy plateb, ale také k zakládání účtů nebo žádosti o úvěry.

Kamkoliv s sebou si "banku" vezmete díky elegantně jednoduché mobilní aplikaci. Dostupná je pro iOS i Android a disponuje zabezpečením pomocí otisku prstu nebo FaceID. Obojí lze použít i k autorizaci plateb.

Kde jsou Equa bank pobočky?

Pobočky najdete především ve větších městech a kolem nich. Bydlíte-li v blízkosti nějaké regionální metropole (Olomouc, Plzeň, Praha, Jihlava, Most atd.), budete mít výhodu. Síť kontaktních míst se ale neustále rozrůstá, v současné době jich je téměř 60.

Co postrádá Equa bank na pobočkách, dohání způsobem, kterým vyřešila bankomaty. Equa bank využila bankomaty, které nabízejí ostatní banky, a umožnila svým zákazníkům výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma.

Vlastníci Equa bank

Equa bank, a. s. je relativně mladá banka – na českém trhu je od roku 2011. Vznikla prodejem a přejmenováním italské Banco Popolare. Má jediného akcionáře, Equa Group Ltd, která je vlastněna investičními fondy.

Produkty Equa bank


Hľadáte podobnú banku na Slovensku? Môžeme vám odporučiť CSOB.sk.

Podobny bank mbank.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

O Equa bank

600 000 Kč za tři minuty a online. Taková je Minutová půjčka od Equa bank. Nejen na úvěry ale láká tato moderní finanční instituce. Je libo účet nebo spoření zdarma? Není problem! U Equa bank je to opravdu "pohádkově snadné".

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Equa bank.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.