Slevové kupóny a slevy z podobných obchodů

Sleva až 50 % na cestovní pojištění na Pojisteni.cz

Platí do 24.08.2020

+ 25 % zpět z nákupu

Sjednejte si on-line pojištění léčebných výloh při svých cestách po ČR i do zahraničí a můžete získat slevu až 50 %! Cestujte bez obav. více

Sleva 20 % na cestovní pojištění na Generali

Platí do 24.08.2020

+ 10 % zpět z nákupu

Sjednejte si on-line cestovní pojištění na cesty po ČR, Evropě i po světě s pojistným krytím až 100 000 000 Kč a získáte slevu 20 %. více

Sleva 20 % při sjednání online na Generalipojistovna.cz - Česká pojišťovna

Platí do 24.08.2020

 

Při sjednání online získáte slevu 20 % na cestovní pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění majetku a pojištění odpovědnosti na… více

O obchodu RIXO

RIXO.cz existuje pro to, aby lidé už nemuseli kvůli pojištění na pobočku nebo zvát pojišťováka k sobě domů. Přináší nástroj, který pojištění zjednodušuje. Zákazníci tak pojištění rozumí a sami o něm rozhodují pohodlně přes internet.

rixo zákazníci

Jak to funguje?

RIXO vám zhodnotí vaše stávající pojistné smlouvy a případně poradí, co je potřeba vylepšit a jak. Stačí se registrovat, nahrát do systému smlouvy a čekat na výsledek. Kvalitu smlouvy jasně uvidíte pomocí RIXO indexu na stupnici od 1 do 10 a odborníci z RIXO vám následně vysvětlí i silné a slabší stránky vašeho pojištění. Zjistili jste, že by stálo za to vaši smlouvu vylepšit? Je to jednoduché, stačí si vybrat jednu z variant, které pro vás připravili, a se změnou vám rádi pomůžou. Odteď se k vaší pojistce budou pravidelně vracet a před koncem pojistného období ji znovu zkontrolují a ohodnotí. Ve vhodný čas vás upozorní, pokud pro vás najdou lepší variantu.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete RIXO jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky na čísle +420 224 174 900 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@rixo.cz.

RIXO je také na sociálních sítích. Sledujte jejich Facebook nebo Instagram, ať už vám nic neuteče.

Podobné obchody

O RIXO

RIXO.cz existuje pro to, aby lidé už nemuseli kvůli pojištění na pobočku nebo zvát pojišťováka k sobě domů. Přináší nástroj, který pojištění zjednodušuje. Zákazníci tak pojištění rozumí a sami o něm rozhodují pohodlně přes internet.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Provize bude potvrzena v případě, že uživatel provedl registraci do RIXO.cz a nahrál alespoň jednu pojistnou smlouvu do systému.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.