Obchody, kde vás odměníme

DailyMix slevové kupóny a slevy

Slevy až 25 % a 2+1 zdarma. na DailyMix

Platí do 05.12.2021

 
   

Prodlužujeme Black Friday! Slevy až 25 % a 2+1 zdarma na speciální balíčky. více

O obchodu DailyMix

Chcete jíst kvalitně i ve chvílích, kdy nestíháte? Chcete dodat vašemu tělu vše, co potřebuje a zároveň si pochutnat a jídlo mít připravené během okamžiku? Od toho je tady DailyMix. Koktejl plný proteinů, vitamínů, minerálních látek a vlákniny, který vám dodá potřebnou energii v průběhu celého dne.

Obrázek

DailyMix je dalším produktem z portfolia české společnosti Opravdove hubnuti s.r.o.. Ta se zabývá vývojem, výrobou a prodejem proteinových jídel a potravin. Všechny jejich produkty jsou fare trade, certifikované a splňují požadavky na potraviny dle legislativy ČR a EU, dále neobsahují škodlivé chemické přísady ani přidané glutamáty.

DailyMix je kompletní plnohodnotné jídlo vhodné pro aktivní lidi, studenty, vegetariány i seniory. Jedná se o koktejl, který má vysoký obsah proteinů, dále také vitamínů, minerálů a vlákniny a tvoří tak nutričně vyvážené jídlo. Příprava koktejlu je velice jednoduchá. Stačí smíchat proteinový koktejl v prášku s vodou v daném poměru v šejkru, který si můžete přiobjednat se svou objednávkou. Ke koktejlu obdržíte také vybranou příchuť. Příchutě můžete měnit podle chuti – banán, čokoláda, jahoda, káva, kokos, lesní směs nebo vanilka.

Doprava a platba

Pro dopravu je možné využít kurýrní službu GEIS nebo Zásilkovnu

Platit můžete online platební kartou, online bankovním převodem, Bitcoinem, Google Pay, SMS platbou, Mplatbou a na dobírku.

Při objednávce nad 1 490 Kč máte dopravu zdarma.

Zákaznický servis

Zákaznická infolinka DailyMix je tu pro vás ve všední dny od 8 do 23 hodin a o víkendu v čase 10 až 23 hodin na telefonním čísle: 607 487 417 

Můžete psát i na e-mail:info@dailymix.cz nebo využít chat v pravém dolním rohu webu.

DailyMix můžete sledovat také na Facebooku a Instagramu.

Obrázek

O DailyMix

Nestíháte myslet na vyváženou a pravidelnou stravu? Máme pro vás řešení! DailyMix přináší revoluci v rychlém a zdravém stravování. Obchod DailyMix nabízí speciálně sestavené jídlo s vysokým obsahem proteinu, které je kompletní a plnohodnotnou stravou pro každého. Jeho praktická podoba prášku, který se pouze rozmíchá ve vodě navíc zajistí, že se ke všem potřebným živinám dostane rychle a ušetříte tak cenný čas i námahu s přípravou pokrmů. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod DailyMix.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.