Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod Creditstar právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony a slevy z obchodů eObuv.czBookingAliExpress nebo About You.

Slevový kupon 1 290 Kč na eObuv.cz

Platí do 14.08.2021

+ 4 % zpět z nákupu

Platí při nákupu nad 13 000 Kč na nezlevněné zboží. více

Rivendell Apartments, Praha – ceny aktualizovány 2021 na Booking

Platí do 07.08.2021

+ 4 % zpět z nákupu

Rivendell Apartments se nachází na okraji Prahy v Újezdě ​​u Průhonic, 25 minut jízdy veřejnou dopravou od centra Prahy a 50 metrů od autobusové… více

Apple Watch na AliExpress

Platí do 30.09.2021

+ 10 % zpět z nákupu

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com více

Copenhagen Muse halenka na About You

Platí do 28.08.2021

+ 7,5 % zpět z nákupu

Copenhagen Muse Halenka 'BLOSH' - přírodní bílá: Objednávej online na ABOUT YOU ✓Dodání a vrácení zboží zdarma ✓Dobírka ✓100 dnů na vrácení více

O obchodu Creditstar

Dostali jste se do tíživé finanční situace, kterou musíte rychle vyřešit? Pokazilo se v domácnosti něco, přišel nedoplatek za vodu, elektřinu nebo plyn? Ať už je situace jakákoliv, každý se může občas dostat do tíživé finanční situace. Pokud nemá dostatečnou finanční rezervu, pak musí situaci řešit rychlou půjčkou. Creditstar je dobrým pomocníkem.

Neočekávané výdaje

Snad každému se někdy doma něco pokazilo, co musí být rychle nahrazeno. Lednice, televize, notebook nebo mobilní telefon a jiné. Přišel nedoplatek, jehož výše vás nemile překvapila, rekonstrukce si vyžádala vyšší částku, než jste plánovali a mnoho dalšího. V takových situacích se sahá do železných zásob, když jsou minimální nebo dokonce žádné, musíte být kreativnější.

Rychlá půjčka funguje bez čekání. Úvěr se poskytuje na krátkou dobu, vše se posuzuje rychleji, není nutno dlouho čekat na schválení, nepřidáváte velké množství papírů a potvrzení. Vyplníte formulář s žádostí. Ve chvíli, kdy vám úvěr schválí, proběhne proces vyplácení financí a vy je můžete začít čerpat.

Krátkodobý úvěr

Jako zákazníci máte k dispozici úvěr už od 1000,-. Maximální výše úvěru pak dosahuje hranice 25 000,-. Jedná se o krátkodobou půjčku se splatností do 6 měsíců. Při sjednávání půjčky tedy volíte nejen částku, kterou potřebujete, ale také dobu splatnosti, která vám vyhovuje. Nemusíte mít tedy strach, že nebudete mít na jednotlivé splátky.

Rozhodli jste se pro půjčku, ale rozmysleli jste si to během vyřizování nebo dokonce až poté, co peníze přistály na vašem účtu? Máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dní ode dne, kdy jste uzavřeli smlouvu. Nedostanete žádnou pokutu, pouze vrátíte částku, kterou jste si půjčili spolu s úrokem za období od poskytnutí půjčky do jejího zrušení.

Kontakty

Máte dotaz, připomínku nebo otázku týkající se platby, půjčky nebo splátky? Využijte zákaznickou linku na čísle +420228885888, kde jsou připraveni operátoři od pondělí do pátku v čase 9-17 hodin, nebo e-mailovou adresu info@creditstar.cz.

 • Využijte mBank s podobnými službami v Polsku.
 • Využijte Prima Banka s podobnými službami na Slovensku.

O Creditstar

Překvapil vás nečekaný výdaj, na který zrovna nemáte dostatek financí? Váš problém vyřeší snadno a rychle krátkodobý úvěr od Creditstar. Půjčte si napoprvé až 7000 Kč na 30 dní zcela zdarma. Žádost o půjčku vyplníte v pohodlí svého domova prostřednictvím přehledného online formuláře.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Creditstar.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.