Colostrum SHAKE

4.0 (1x)

Obchody, kde vás odměníme

Colostrum SHAKE slevové kupóny a slevy

O obchodu Colostrum SHAKE

Vitamínů plná Colostrum Shake zdravá snídaně

Zdravý shake si můžete dopřát v několika příchutích. Vhodný je nejen jako snídaně, ale i svačina s komplexy vitamínů, prebiotik a především colostra. Tento nápoj si můžete vybrat ze dvou variant: Colostrum Shake George nebo Colostrum Shake Sport, který je určen lidem s větší fyzickou zátěží. Colostrum Shake leták je navíc pravidelně aktualizován, abyste měli přehled, co je v nabídce nového.

Co colostrum vlastně je?

Colostrum je výtažek z kravského mleziva, získávané 6-12 hodin po porodu krav. Tento preparát si uchovává veškeré imunoglobuliny, vitamíny, minerály, aminokyseliny a spoustu dalších účinných látek, které přispívají k nárůstu čisté svalové hmoty. Výborný je jako proteinový nápoj, který je účinný zejména po cvičení.

Co říkají na zdravý shake Colostrum recenze?

Názory na Colostrum Shake jsou pozitivní, zejména díky možnosti vzít nápoj do ruky a jít. I přesto budete mít plnohodnotnou snídani či svačinu. Oceňují ho převážně lidé, kteří se snaží shodit pár kil nebo si zakládají na správném fungování organismu. Jak už zde bylo řečeno, Colostrum Shake je optimální dávkou minerálů, živin, prebiotik a colostra, s možností výběru z několika příchutí. Další výhodou je možnost ušetření pár korun, pokud budete pravidelně sledovat Colostrum Shake slevy.

Nakupte na ColostrumShake.cz

Objednávku můžete vytvořit na eshopu ColostrumShake.cz, kde se zároveň dozvíte vše důležité o tomto přípravku. Na eshopu můžete vybírat zdravý shake se spoustou příchutí a díky kategorii recepty si můžete připravit zdravý zákusek, nanuk, kaši nebo jogurt. V případě objednávky na 1 400 Kč máte dopravu zdarma.

V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Fit-plus.sk.

Podobny sklep MyProtein.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Recenze Colostrum SHAKE

4.0

Simona

05.05.2020 4.0

O Colostrum SHAKE

Mléčný nápoj Colostrum Shake poskytuje dávku vitamínů a živin, včetně prebiotik a colostra. Je ideální jako doplněk stravy. Přispívá k harmonizaci organismu, regeneraci svalů po fyzickém výkonu i přirozené činnosti imunitního systému.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Colostrum SHAKE.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se