Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu CK EUROTIME

CK EUROTIME je česko-italská cestovní kancelář, která působí na trhu již od roku 1999 a specializuje se na nejen letní pobyty v Itálii. V jejich nabídce najdete oblíbená letoviska severního Jadranu, jako je Lignano, Bibione, Caorle, Lido di Jesolo či Rosolina Mare nebo největší letovisko střední Itálie Rimini. Jsou však díky svým dlouholetým zkušenostem schopni zajistit vám ubytování téměř v celé Itálii, a to jak pro dovolenou, tak třeba pro služební cestu. Nově navíc nabízejí ubytování také v chorvatských kempech.

ck eurotime itálie

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete cestovní kancelář jednoduše kontaktovat, a to buď telefonicky na čísle 224 320 896 (Po-Pá: 9:00-17:30) nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@eurotime.cz.

CK EUROTIME je také na sociálních sítích. Sledujte jejich Facebook, ať už vám nic neunikne.

Podobné obchody

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O CK EUROTIME

CK EUROTIME je česko-italská cestovní kancelář, která působí na trhu již od roku 1999 a specializuje se na nejen letní pobyty v Itálii. V jejich nabídce najdete oblíbená letoviska severního Jadranu, jako je Lignano, Bibione, Caorle, Lido di Jesolo či Rosolina Mare nebo největší letovisko střední Itálie Rimini. Jsou však díky svým dlouholetým zkušenostem schopni zajistit vám ubytování téměř v celé Itálii, a to jak pro dovolenou, tak třeba pro služební cestu. Nově navíc nabízejí ubytování také v chorvatských kempech.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o 3 % zpět z ceny nákupu v obchodě CK EUROTIME.

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.