Chlapisko.cz
5 %

Chlapisko.cz

www.chlapisko.cz
Čas od času i my chlapi chceme (a potřebujeme) obnovit svůj outfit, jenže většina módních obchodů nabízí nespočet kousků dámského oblečení, ale pouze pár kusů pánského oblečení. Módní e-shop Chlapisko.cz tuto zažitou praxi mění, protože většinu sortimentu tvoří oblečení pro pány. Chlapisko ale nezapomíná ani na naše drahé polovičky, takže si zde přijdou na své i dámy.

Získejte peníze zpět z každého nákupu na internetu

Příklad nákupu s Tipli

  • 10 % zpět Vyberte si obchod

    Jana objevila na Tipli svůj oblíbený obchod.

  • 320 Kč Nakupte jako obvykle

    Jana se proklikla do zvoleného obchodu a nakoupila jako vždy.

  • 32 Kč Získejte peníze zpět

    Jana obdržela část peněz zpět.

Zjistěte, jak Tipli funguje »

Co říkají lidé o Tipli

Martina Jarošová Všechno funguje skvěle. Taky jsem měla technický problém a nepřipsaly se mi…
Alexandra Kostková AHOJ VŠICHNI, jsem takový nevěřící Tomáš, ale i přesto jsem si zkusila objednat…

O obchodu Chlapisko.cz

Čas od času i my chlapi chceme (a potřebujeme) obnovit svůj outfit, jenže většina módních obchodů nabízí nespočet kousků dámského oblečení, ale pouze pár kusů pánského oblečení. Módní e-shop Chlapisko.cz tuto zažitou praxi mění, protože většinu sortimentu tvoří pánské oblečení. Chlapisko ale nezapomíná ani na naše drahé polovičky, takže si zde přijdou na své i dámy.

Luxusní pánská móda na Chlapisko.cz

V internetovém obchodě Chlapisko naleznete oblečení prémiových značek jako je Pierre Cardin, Tommy Hilfiger, U.S. Polo ASSN, Ralph Lauren nebo Hugo Boss za velice výhodné ceny. Nemusíte se bát, že byste za oblečení na Chlapisko.cz utratili tisíce. Cena oblečení je nastavená tak, aby si kvalitu mohl dopřát každý a je úplně jedno, zda kupujete polokošile, košile, svetry, kraťasy, boxerky nebo tenisky.

Chlapisko nabízí vyzkoušení oblečení zadarmo

Vybrat správnou velikost, barvu a střih oblečení není hračka. Mnoho lidí potřebuje oblečení vždy před nákupem vyzkoušet, což klasické módní e-shopy nenabízí. Chlapisko ale není klasickým e-shopem, takže můžete využít nový kus oblečení vyzkoušet v pohodlí domova a případně bezplatně vrátit, pokud se vám něco nelíbí.

Podobné obchody

Články

★ Dálniční známka 2018 ZDARMA, neplacené úseky, pokuta

Neplaťte zbytečné poplatky za dálniční známku. Pokud ji ještě nemáte, zjistěte, jak získat...
21.1.2018 Zobrazit článek

Podmínky obchodu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 999 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.