Obchody, kde vás odměníme

O obchodu Chlapisko.cz

Čas od času i my chlapi chceme (a potřebujeme) obnovit svůj outfit, jenže většina módních obchodů nabízí nespočet kousků dámského oblečení, ale pouze pár kusů pánského oblečení. Módní e-shop Chlapisko.cz tuto zažitou praxi mění, protože většinu sortimentu tvoří pánské oblečení. Chlapisko ale nezapomíná ani na naše drahé polovičky, takže si zde přijdou na své i dámy.

Luxusní pánská móda na Chlapisko.cz

V internetovém obchodě Chlapisko naleznete oblečení prémiových značek jako je Pierre Cardin, Tommy Hilfiger, U.S. Polo ASSN, Ralph Lauren nebo Hugo Boss za velice výhodné ceny. Nemusíte se bát, že byste za oblečení na Chlapisko.cz utratili tisíce. Cena oblečení je nastavená tak, aby si kvalitu mohl dopřát každý a je úplně jedno, zda kupujete polokošile, košile, svetry, kraťasy, boxerky nebo tenisky.

Chlapisko nabízí vyzkoušení oblečení zadarmo

Vybrat správnou velikost, barvu a střih oblečení není hračka. Mnoho lidí potřebuje oblečení vždy před nákupem vyzkoušet, což klasické módní e-shopy nenabízí. Chlapisko ale není klasickým e-shopem, takže můžete využít nový kus oblečení vyzkoušet v pohodlí domova a případně bezplatně vrátit, pokud se vám něco nelíbí.

O Chlapisko.cz

Čas od času i my chlapi chceme (a potřebujeme) obnovit svůj outfit, jenže většina módních obchodů nabízí nespočet kousků dámského oblečení, ale pouze pár kusů pánského oblečení. Módní e-shop Chlapisko.cz tuto zažitou praxi mění, protože většinu sortimentu tvoří oblečení pro pány. Chlapisko ale nezapomíná ani na naše drahé polovičky, takže si zde přijdou na své i dámy.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Chlapisko.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.