Slevový kupon 2,5 % na vše v obchodě České kormidlo.

Platí do 08.08.2020

 
   

Hledáte ideální dovolenou po Evropě za příznivé ceny? Ano, taková existuje. Vyzkoušejte cestovní kancelář České kormidlo -... více

Garance nejnižší ceny na Českékormidlo.cz - České kormidlo

Platí do 18.08.2020

+ 2,5 % zpět z nákupu
   

U vybraných zájezdů, které jsou označeny ikonou “Garance nejnižší ceny” garantují všem zákazníkům a provizním prodejcům nejnižší cenu na trhu v… více

Letní dovolená s dětmi ZDARMA na Českékormidlo.cz - České kormidlo

Platí do 18.08.2020

+ 2,5 % zpět z nákupu
   

Vyberte rodinnou dovolenou už nyní, využijte first minute slevy, a navíc možnosti vzít děti zdarma! Zájezdy do Chorvatka a Itálie autobusem i… více

O obchodu České kormidlo

Hledáte ideální dovolenou po Evropě za příznivé ceny? I taková existuje. Vyzkoušejte cestovní kancelář České kormidlo – prostřednictvím bezpočtu last minute, poznávacích a lyžařských zájezdů, letních dovolených i jednodenních výletů po nejbližších městech vám CK České kormidlo ukáže celý kontinent v plné jeho kráse.

Cestovní kancelář s dlouholetou tradicí

CK České kormidlo s.r.o působí na trhu již více než 14 let. Za tu dobu jejich služeb využilo několik desítek tisíc spokojených zákazníku. Zakládají si zejména na spolehlivosti a kvalitě poskytovaných služeb. Pravidelně vydávají zimní a letní katalog pobytů, kde můžete načerpat inspiraci na vaše další cesty.

Dovolená pohodlně a bez starostí

Přejete si vidět vánoční trhy v Budapešti nebo oslavit Silvestr v některé z překrásných evropských metropolí? Toužíte vzít rodinu na čtrnáctidenní lyžování do Alp, nebo se dohodnout s dobrodružným kamarádem a projet překrásná města Itálie? S Českým kormidlem s. r. o. se podíváte, kam se vám zamane – pohodlně a bez starostí.

Všechny nejoblíbenější české destinace za výhodné ceny

České kormidlo cestovní kancelář nabízí celou řadu zájezdů do nejoblíbenějších českých destinací. Užijte si dovolenou v Itálii, Chorvatsku, Polsku, Rakousku, Francii nebo na Slovensku za opravdu rozumné ceny. S CK České kormidlo budete objevovat nové kraje, ať je léto nebo zima. Zejména zimní lyžarské zájezdy do Itálie jsou nesmírně populární. A od roku 2017 mají v nabídce nově i lázně a wellness pobyty.

Garance termínů

České kormidlo vám umožňuje zeptat se na jakoukoliv informaci, která vás zajímá na jejich infolince. Nákupu dovolené právě u CK České kormidlo se bát nemusíte, protože kapacity mají nakoupené dopředu a vybrané termíny garantují. Kromě klasické dovolené se specializují i na zajištění individuální autobusové dopravy.

České kormidlo slevové kódy, které jste zmeškali

Lyžařská dovolená se slevou 500 Kč na České kormidlo

31.01.2020 - Využijte slevu 500 Kč a nadělte si lyžařskou dovolenou se slevou v Ceskekormidlo.cz. Lze využít i…

Podobné obchody

Recenze České kormidlo

5.0

Ladislav B.

05.01.2020 5.0

super zlevy

Lenka V.

04.02.2019 5.0

bezva

Martina N.

18.11.2018 5.0

Vše v pořádku , jezdím pravidelně

Ladislava V.

16.05.2018 5.0

bez problémů

Monika J.

13.04.2018 5.0

ano spokojenost, již jsem s nima byla, nemám důvod být nespokojená

Adéla

13.07.2017 5.0

Naprostá spokojenost. S Českým kormidlem jsme jeli s přítelem na poznávací zájezd do Benátek. Super cena a opravdu bohatý program. Navíc náš průvodce byl skvělý a na všechny dotazy uměl odpovědět. Problém s registrací odměny žádný nebyl, teď čekám na její potvrzení.

O České kormidlo

Hledáte ideální dovolenou po Evropě za příznivé ceny? Ano, taková existuje. Vyzkoušejte cestovní kancelář České kormidlo - prostřednictvím bezpočtu last minute, poznávacích a lyžařských zájezdů, letních dovolených i jednodenních výletů po nejbližších městech vám České kormidlo ukáže celý kontinent v plné jeho kráse.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Garance nejnižší ceny na Českékormidlo.cz - České kormidlo

+ 2,5 % zpět z nákupu

U vybraných zájezdů, které jsou označeny ikonou “Garance nejnižší ceny” garantují všem zákazníkům a provizním prodejcům nejnižší cenu na trhu v České republice. Od okamžiku vytvoření závazné rezervace začíná platit garance nejnižší ceny, která trvá po dobu 24 hodin. Pokud do této doby objevíte levnější nabídku na stejný rozsah služeb zájezdu (termín, typ pokoje, počet nocí, typ stravování, typ dopravy, plážový servis, klimatizace atd.), který budete mít rezervovaný v cestovní kanceláři České kormidlo a dodáte důkaz o levnější konkurenční nabídce, vrátí vám rozdíl v ceně. Porovnávání cen se týká pouze nabídek v rámci České republiky.

Platí do 18.08.2020

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě České kormidlo?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.