Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Časdětí.cz

Hledáte pro své malé ratolesti kompletní výbavu do dětského pokojíčku včetně hraček a nábytku? Pak navštivte internetový obchod Časdětí.cz, kde naleznete širokou nabídku hraček, kojeneckého oblečení, kočárků, autosedaček či nábytku do pokojíčku. Překvapí vás bohatý výběr nejrůznějších materiálů a barev, ale také příznivé ceny a rychlá expedice. V obchodě Časdětí.cz pořídíte vašemu miminku vše, co péče o něj vyžaduje.  

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Sleva 10 % na první nákup pro členy Kávového klubu na MALL.CZ

Sleva 10 %

Oslaďte si první nákup slevou 10 %! Zaregistrujte se do Kávového klubu a ihned tak získáte od MALLu 10% slevový kupón na veškeré kávové produkty označené "Pro členy Kávového klubu výhodněji". Jako člen budete mít také přístup k akčním nabídkám produktů se slevou až 20 % každý měsíc!

Platí do 26.01.2021

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Časdětí.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.