Čas Hudby

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Čas Hudby slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 1,5 % na vše v obchodě Čas Hudby

Platí do 27.10.2021

 
   

E-shop Čashudby.cz vám pomůže s výběrem zvukové techniky. Ať už jste profesionální nebo amatérský muzikant, určitě oceníte...

O obchodu Čas Hudby

Eshop Čashudby.cz vám pomůže s výběrem zvukové techniky. Obchod vám garantuje, že bude zboží doručeno včas na Vaši adresu a že budete s produkty spokojeny. V e-shopu najdete kategorie: zvuková technika, světelná technika, efektové výrobníky, konstrukce, umělé květiny, světelné zdroje, hudební nástroje, video technika, AV technika, dekorace, náhradní díly, pódiová technika,..

Doprava a platba

Pokud nakoupíte v obchodě, zboží vám doručí GLS a můžete volit z uvedených platebních metod - bankovním převodem, na dobírku nebo platba kartou online.

Zákaznická linka

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na obchod prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu stránek nebo využijte telefonní linku: 733577670 nebo e-mail:info@cashudby.czObchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Čas Hudby

E-shop Čashudby.cz vám pomůže s výběrem zvukové techniky. Ať už jste profesionální nebo amatérský muzikant, určitě oceníte kvalitní hudební nástroje, techniku i doplňky k nástrojům, které Čas Hudby nabízí.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Čas Hudby?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.