BIO-DETOX

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu BIO-DETOX

Čtyři obyčejně neobyčejní lidé, kteří se zajímají o alternativní léčbu a jdou si za svými sny – zlepšovat život ostatním. Tak vznikl internetový obchod Bio-detox. Nepatří mezi lékárny, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nepatří ani k těm prodejcům doplňků, kteří chtějí za každou cenu něco prodat. Chtějí zkrátka jen pomoci ostatním najít si cestu za lepším životem a zdravějším tělem. Prošli řadou odborných školení a jsou si jisti tím, že dokáží zodpovědně poradit s dotazy týkajícími se toho, jaké vybrat vhodné vitamíny a doplňky stravy a dalšími dotazy k tématu tradiční čínské medicíny.

Bio-detox: Cesta za lepším životem

Své zákazníky si hýčkají. Neustále vymýšlí nové dárky a překvapují při každé objednávce. Kromě výrobků prémiové kvality jako aloe vera, bio arganový olej, kokosový olej, koloidní stříbro, mladý ječmen, náplasti na hubnutí nebo ostropestřec nabízí také dárkové balíčky, akční slevy a dárkové poukazy pro blízké a přátele.

Všechny produkty jsou získávány přímou cestou, tzn. přímo od pěstitele/výrobce a následně zpracovávány a prodávány. Díky této formě spolupráce je obchod Bio-detox schopen nabídnout lepší kvalitu produktů pro zdraví než konkurence a za stejnou, nebo ještě lepší cenu.

Detoxikace organismu s Bio-detox

Víte, co je detoxikace organismu? Znamená to v podstatě očista těla - je to metoda využívaná již tisíce let. Cílem detoxikace organismu je pročištění těla, úleva od všech škodlivin, kterými je zanesené. Přirozená detoxikace probíhá v těle stále. Toxiny jsou vylučovány prostřednictvím orgánů - jater, ledvin a střev. Lidé však v dnešní uspěchané době trápí často nedostatečná detoxikace. Víte, jak detoxikaci podpořit?

Řadou přípravků a doplňků stravy, které Bio-detox nabízí, můžete detoxikaci pomoci. Oblíbené jsou například detoxikační čaje. Doplňky stravy z přírodních výtažků seženete ve formě kapek, tablet, prášku nebo nápojů. Vybírejte ty správné potraviny a dopřejte svému tělu to nejlepší!

Výhodný nákup pro zdraví na Tipli

Ojedinělým způsobem, jak na Bio-detox ušetřit je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Bio-detox vás odměníme až 4% cashbackem.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť BioCare.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Straganzdrowia.pl.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze BIO-DETOX

5.0

Eva I.

16.01.2021 5.0

Celková spokojenost s kvalitou zboží. Rychlé doručení.

Sluníčko

11.07.2018 5.0

Zboží dodáno do dvou dnů, komunikace s obchodem na jedničku, super, baví mě nakupovat přes Tipli, jelikož mám zboží díky této aplikaci ještě o něco levnější.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O BIO-DETOX

Patříte mezi ty, kterým není zdraví lhostejné? Dopřejte svému tělu to nejlepší! Internetový obchod Bio-detox nabízí ty nejlepší přírodní doplňky stravy – aloe vera, chia semínka, mladý ječmen a mnoho dalšího. Vyzkoušejte také jedinečné přípravky na detoxikaci organismu, které pomohou pročištění těla a při úlevě od všech škodlivin, kterými je zanesené.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě BIO-DETOX?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.