Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu BESTCENA

Bestcena.cz je česká společnost zaměřená na skupinu koncových zákazníků, pro které je na prvním místě okamžitá dostupnost, cena a profesionální přístup s kvalitními službami. Na trhu s elektronikou působí již několik let. Společnost je součástí nadnárodního koncernu Bestcena SE, který provozuje internetové obchody pod značkou Bestcena v jednotlivých regionech Evropy.

V obchodě Bestcena.cz najdete nejrůznější elektroniku. Seženete tady například mobilní telefony, televizory, tablety, fotoaparáty, chytré hodinky nebo sluchátka. Nebo také domácí pomocníky jako vysavače nebo klimatizace a ventilátory.

Doprava a platba

Dopravu výrobků nabízí obchod Bestcena svým zákazníkům zdarma jako jeden z mnoha benefitů inovativního prodeje této značky. Výrobek je po odeslání závazné objednávky expedován nejdéle do tří pracovních dní. Výrobky jsou doručovány prostřednictvím přepravních společností DPD nebo PPL přímo na dodací adresu uvedenou v objednávce.

Obchod nabízí dvě možnosti platby za zboží. První možností je platba při doručení (dobírka), kdy za zboží zaplatíte v hotovosti/kartou při jeho převzetí. Můžete také využít platbu převodem na účet společnosti – bezhotovostní platba, zboží bude odesláno po uhrazení.

BestceNa reklamace

Reklamaci můžete zadat elektronicky. Je třeba uvést emailovou adresu, kterou jste vyplnili v objednávce a taktéž uvést číslo objednávky (faktury). Při elektronickém zadání budete mít na konci k dispozici vypsaný reklamační formulář v PDF formátu, který je třeba stáhnout a vytisknout. Automaticky vám bude přiděleno RMA číslo, které bude součástí dokumentu a jimž je nutné označit zásilku.

Recenze obchodu Bestcena

O spokojenosti zákazníků s obchodem Bestcena.cz vás přesvědčí také kladné recenze zákazníků, které najdete na hodnotícím serveru Heureka.cz. 92 % zákazníků, kteří nakoupili v tomto obchodě a vyzkoušeli jeho služby, ho vřele doporučují. Především oceňují dobré ceny a rychlé dodání zboží.

Bestcena kontakt

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte se na zákaznické lince na telefonním čísle +420 774 436 621 nebo své dotazy napište na emailovou adresu ahoj@bestcena.cz. Kontaktní místo společnosti se nachází v Českých Budějovicích. Prohlédněte si také letáky s elektronikou a nakupujte ještě výhodněji.

Nákupy na Bestcena.cz ještě výhodněji

Nechcete za elektroniku utrácet víc než je třeba? Tak nakupujte přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete v obchodě Bestcena až 1,5 % zpět z nákupu na účet. A to se vyplatí!

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na BestBonus.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Betelli.pl.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze BESTCENA

5.0

Ladislav B.

23.10.2018 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O BESTCENA

Bestcena nabízí zákazníkům klid a bezpečí při klasickém nákupu elektroniky. Zaručuje také alternativní možnost dlouhodobého pronájmu, kterým získáte řadu výhod. V obchodě Bestcena.cz nakoupíte za ty nejnižší ceny na trhu bez skrytých poplatků. Zboží je vždy skladem a dopravu máte zcela zdarma.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě BESTCENA?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.