Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Bambule slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě Bambule

Platí do 14.05.2021

 
   

Chcete mít na chvilku z vašeho zlobivého prcka hotového andílka? Vezměte ho do království hraček Bambule. V Bambuli na vaše... více

O obchodu Bambule

Chcete mít na chvilku z vašeho zlobivého prcka hotového andílka? Vezměte ho do království hraček Bambule. V Bambuli na vaše dítě čeká bohatá nabídka hraček pro holky i kluky od domácích a světových výrobců. Nezapomínejte, že když si vaše dítě hraje, tak tím rozvíjí své smysly a vy si můžete alespoň na chvíli užít božského klidu.

Hračky pro holky i hračky pro kluky - od panenek po kuličkovky

Hledáte hračku pro vaši princeznu? Panenky Barbie, kočárky nebo tematické LEGO jsou trefy do černého. Kluci zase ocení autíčka, vláčky nebo nejrůznější figurky, a ti odvážnější budou zbožňovat i kuličkovky. V hračkářství Bambule najdete také společenské hry, kreativní a naučné hračky, stavebnice a spoustu plyšáků.

Bambule e shop

Věděli jste, že hračky Bambule nakoupíte i na internetu? Pohodlí nákupu z domova, detailní popisy výrobků, výběr z barevných variant a doprava zdarma od 1 000 Kč jsou pouze některé důvody, proč se nakupovat online v Bambule e shopu vyplatí. Při pravidelných nákupech využijte výhod členství v Královském klubu a další nákupy budete mít za klubovou cenu.

Bambule Praha, Brno a další prodejny

I přes všechny výhody, které vám Bambule e shop přináší, preferujete osobní nákup na prodejně? Bambule v Česku provozuje takřka 80 prodejen, které jsou rovnoměrně rozmístěny ve všech krajích. Pro novou hračku tak nemusíte jezdit daleko - jen prodejen Bambule Praha objevíte v hlavním městě 20.

Potřebujete více inspirace? Ukážeme vám, jaké hračky v Bambuli najdete.

Historie firmy Bambule

Maloobchodní síť prodejen Bambule založila v roce 1992 ryze československá společnost Alltoys. Bambule se vždy zaměřovala primárně na prodej hraček, v nabídce ale najdete i doplňkový sortiment jako kočárky, dětské oblečení či knížky.

V roce 2015 prodejny Bambule odkoupil podnikatel Petr Homolka a začlenil je do skupiny Wormelen Group, do níž patří i další sítě prodejen s hračkami jako Sparkys či HM Studio. Tím se skupina Wormelen Group stala lídrem a největším prodejcem na tuzemském trhu s hračkami.

Bambule slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 20 % na nákup

23.06.2020 - Slevový kupon využijte v košíku obchodu. Sleva se nevztahuje na kočárky, autosedačky a již zlevněné…

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Bambule

5.0

Lenka B.

15.09.2020 5.0

Vše proběhlo rychle a v pořádku.

Filip P.

25.04.2021 5.0

Matěj .

14.03.2021 5.0

Jarka T.

15.11.2020 5.0

Petra G.

09.11.2018 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Bambule

Chcete mít na chvilku z vašeho zlobivého prcka hotového andílka? Vezměte ho do království hraček Bambule. V Bambuli na vaše dítě čeká bohatá nabídka hraček pro holky i kluky od domácích a světových výrobců. Nezapomínejte, že když si vaše dítě hraje, tak tím rozvíjí své smysly a vy si můžete alespoň na chvíli užít božského klidu.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Bambule?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.