Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod b2b partner právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z BUTLERS.

Black friday - sleva 20 % na BUTLERS

Platí do 28.11.2021

+ 3,5 % zpět z nákupu

Black Friday - 20% sleva. Sleva se nevztahuje na nábytek a již zlevněné zboží, lze uplatit při nákupu zboží v minimální výši 599 Kč. více

O obchodu b2b partner

B2B parnetr

B2B partner je eshop specializovaný na kancelářské vybavení a nábytek, zázemí do šaten, ale najdete zde i  vybavení do dílen a skladů.  Eshop se může pyšnit odběrateli jako je KFC, CineStar nebo například Rosmann. Nejlepší je možnost, navolit si nábytek dle vašich představ a očekávání. 

B2B kancelář

B2B parnetr eshop

Eshop je prakticky zpracovaný, takže se snadno zorientujete v přehledu nabízeného zboží! Lze si v eshopu vytvořit seznam, vašich oblíbených produktů, který vám bude k dispozici po registraci po 30 dní. Kromě obrázků si můžete nechat zaslat i tištěný katalog. 

B2B partner eshop

Záruka na zboží

Na zboží se vztahuje záruka po dobu 7 let.  V případě nespokojenosti lze stáhnout formulář o reklamaci, který jen jednoduše vyplníte. 
 

Doprava zdarma 

Akce, která platí celoročně je doprava zdarma! 

Vaše zásilka bude doručena službou DPD, TOPTRANS nebo DACHSER na adresu kdekoliv v ČR, kterou si zvolíte. Doručení probíhá v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodinTyto služby jsou zpoplatněny.

 • Služba TOPTIME - Garance dodání zásilky v pracovní dny v dopoledních hodinách do 13:00.
 • Služba TOP - COMFORT - Řidič přepravní společnosti doručí zásilku na Vámi určené místo v areálu nebo vynese do patra s aktivní asistencí příjemce. Doručení je v pracovní dny do 24 hodin od expedice zboží.
 • Služba TOP - COMFORT PLUS - Řidič přepravní společnosti s pomocí závozníka doručí zásilku na Vámi určené místo v areálu nebo vynese do patra bez asistence příjemce. Doručení je v pracovní dny do 72 hodin od expedice zboží.

B2B partner kontakt

Pokud si nevíte rady, na Heureka vám rádi poradí, volejte na zákaznickou linku +420 800 700 700 Po-Pá 7:00 - 17:00 nebo napište do chatovacího okénka, které najdete na hlavní stránce eshopu. Sledujte B2B Partner na sociálních sítích, konkrétně na Facebooku a nic už vám neunikne! 

Podobný eshop najdete na Slovensku Sconto.sk a v Polsku Bazylia.pl.

O b2b partner

Nevíte jak si vybavit vaší kancelář, sklad nebo dílnu? Pořiďte si luxusní vybavení z B2B partner! V eshopu na váš čeká široká škála kancelářského nábytku, regálů, beden a boxů všeho druhu. Neváhejte ani chvilku! 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Tipli

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod b2b partner.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.