Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod Auto Kelly právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z AliExpress.

Slevový kupon 3 $ na nákup na AliExpress

Platí do 01.01.2022

+ 10 % zpět z nákupu

Slevový kupon 3 $ platí při nákupu nad 4 $. Platí pouze pro nového zákazníka. více

O obchodu Auto Kelly

Auto Kelly působí na trhu již od roku 1994. Patří mezi největší tuzemské dodavatele náhradních dílů a příslušenství pro auto-moto. Prodává náhradní díly a autopříslušenství na osobní, lehké užitkové a nákladní vozy, také nabízí komplexní nabídku pro vybavení autoservisů, lakoven a garážové techniky, včetně služeb a školení. Zastřešuje sítě partnerských autoservisů a zajišťuje servis pro fleetové zákazníky. Samozřejmostí je také sortiment pro maloobchodní zákazníky, včetně elektrokol, skútrů a vybavení pro hobby a volný čas.

Nejen náhradní díly v AutoKelly.cz

Majitelé motorových vozidel nám dají jistě za pravdu, že náhradní díly k dopravním prostředkům jsou potřeba opravdu často. Nikdy nevíte, kdy se vám na autě něco porouchá, proto v nabídce Auto Kelly najdete náhradní díly ke všem značkám aut. V poklidu mohou být i řidiči nákladních automobilů a motorek, protože i pro ně má Auto Kelly v nabídce spoustu náhradního vybavení. Na cestách se tedy nemusíte obávat žádného defektu. V nabídce dále najdete i vše potřebné vybavení do garáže a je opravdu z čeho vybírat.

Pokud si rádi od provozu na silnicích odpočinete v přírodě a čerpáte novou energii, tak má Auto Kelly nabídku i pro vás. Obchod totiž nenabízí jen vybavení pro auto a moto, ale zaměřil se i na zákazníky, kteří potřebují na své výlety kvalitní vybavení.

Obrázek

E-shop

Nemusíte pro každou drobnost jezdit na prodejny Auto Kelly. V nabídce e-shopu najdete stejně širokou nabídku a buď si vybrané zboží necháte dovézt až k vám domů nebo vám ho doručí na vybranou pobočku Auto Kelly.

Pohlídejte si slevy a nabídku v Auto Kelly

Obchod svou nabídku pravidelně zveřejňuje online. Prohlédněte si leták Auto Kelly, zda v něm nenajdete něco, co by se vám mohlo zrovna hodit.

Pobočky Auto Kelly

Prodejny Auto Kelly jsou po celé České republice a jejich seznam najdete na webu prodejce. Výhodou této společnosti je také nabídka služeb autoservisu.

Auto Kelly otevírací doba se u různých prodejen může lišit, proto si ji raději vždy předem ověřte. Pokud je v jednom městě více prodejen Auto Kelly, i mezi nimi může být otevírací doba jiná, to se týká například Auto Kelly Brno.

Obrázek

Doprava a platba

Možnosti dopravy:

 • osobně na pobočce
 • doručení na adresu

Možnosti platby:

 • hotově/kartou při převzetí

Zákaznický servis

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte Auto Kelly kontaktovat přes zákaznickou linku na čísle: + 420 800 237 237, písemně na e-mail: info@lkq.cz nebo navštivte jednu z jejich prodejen.

V tomto e-shopu můžete nakoupit také na Slovensku na AutoKelly.sk. Podobný produkty nakoupíte v Polsku na e-shopu Inter-Cars.pl.

O Auto Kelly

Auto Kelly je pro milovníky aut oblíbeným a nezbytným místem pro nákup náhradních dílů do aut a motocyklů. Nakoupíte zde i vybavení na camping nebo jen tak do garáže. Projděte si nabídku Auto Kelly a třeba i vy zjistíte, že vám něco přijde vhod.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Auto Kelly.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.