Slevové kupóny a slevy z podobných obchodů

Astur & Qanto slevové kupóny a slevy

Každý měsíc e-kniha zdarma na Knihy Dobrovský

Platí do 21.08.2020

+ 10 % zpět z nákupu
   

Zaregistrujte se do Klubu Knihy Dobrovský a získejte každý měsíc e-knihu zdarma. Podmínkou je nakoupit alespoň jednou za měsíc na prodejně Knihy… více

Sleva na další nákup pro členy věrnostního programu na Sushitime.cz

Platí do 21.08.2020

+ 3,5 % zpět z nákupu
   

Zaregistrujte se na Sushitime.cz a získejte mnoho výhod! Za každý online nákup získáte body, kterými můžete platit při nejbližší objednávce přes… více

Doprava zdarma nad 500 Kč u Pana Alfréda - Pan Alfréd

Platí do 21.08.2020

+ 1,5 % zpět z nákupu

Nakupujte nápoje z celého světa u Pana Alfréda za více než 500 Kč a dopravu po Praze máte zdarma. více

Dárek k narozeninám - Frutiko

Platí do 17.08.2020

+ 2,5 % zpět z nákupu
   

Krásné dárky k narozeninám a k svátku nakoupíte na Frutiko.cz! více

O obchodu Astur & Qanto

Maximální preciznost, porozumění potřebám zákazníka a vysoká profesionalita na všech úrovních. To vše je základem obchodního modelu této společnosti. Dlouhodobou systematickou prací usiluje o získání statutu "Zákazníkem řízená společnost", který nejlépe vystihuje její vztah a maximální flexibilitu k potřebám a požadavkům klientů.

Životní prostředí v ASTUR & QANTO

Efektivním chováním se společnost ASTUR & QANTO snaží neustále a dlouhodobě zlepšovat kvalitu životního prostředí, zdraví zaměstnanců a obyvatel lokality v bezprostřední blízkosti poboček a provozoven. Ochranu životního prostředí zahrnuje do všech svých podnikatelských činností.

 • Efektivně využívá vlastní prostředky, nákladní automobily a přírodní zdroje, které má k dispozici.
 • Třídí odpad.
 • Recykluje některé obalové materiály a papír v administrativní oblasti.
 • Podporuje produkty ekologického zemědělství.

Pobočky ASTUR & QANTO

V současné době naleznete 6 velkoobchodních poboček ASTUR & QANTO ve Svitavách, Vrchlabí, Ostravě, Jeseníku, Krnově a ASTUR & QUANTO České Budějovice. Velkoobchody ASTUR & QANTO nabízí spojení se silným a spolehlivým dodavatelem, profesionální přístup, individuální jednání, příjemné ceny a kvalitní servis. Široká nabídka zboží zahrnuje především alkoholické a nealkoholické nápoje, potraviny, tabákové výrobky, kosmetiku a další drogistické zboží. Obchod zásobuje celý region České republiky a je připraven vyřešit i nestandardní požadavky zákazníků.

Maloobchod ASTUR & QANTO

V současné době provozuje společnost ASTUR & QANTO 29 maloobchodních prodejen, převážně v regionu východních Čech. První market byl otevřen již v roce 1997 ve Svitavách. Od té doby bylo postupně otevřeno dalších 28 marketů ve městech a obcích východních Čech.

Posláním ASTUR & QANTO je, aby jejich maloobchodní provozovny byly synonymem kvality v tradičním trhu. Maloobchodní prodejny jsou vytvářeny pro zákazníky, kteří rádi nakupují v čistém a pohodovém prostředí, kde se cítí dobře, ocení osobní přístup a najdou především rychle a přehledně vše potřebné pro svůj nákup.

ASTUR & QANTO katalog

ASTUR & QANTO dbá na to, aby sortiment byl pestrý a přehledný. Nabízí více jak 5 000 kvalitních produktů (supermarkety cca 8 000 produktů) zejména od českých dodavatelů. Preferuje především lokální výrobce uzenin a pečiva. Samozřejmostí je, že nabízí základní a běžné potraviny, nápoje, čerstvou zeleninu a ovoce, pečivo, zdravou výživu. Několik prodejen má i pec na dopékání pečiva, či teplou vitrínu. Na každé prodejně také naleznete i masný úsek, kde nabízí čerstvě krájené uzeniny, sýry a jiné chlazené potraviny. Dále nabízí non-food produkty z oblasti drogistického zboží a domácích potřeb.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Sushi time.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Pyszne.pl.

Podobné obchody

O Astur & Qanto

Skupina společností QANTO se od svého vstupu na trh v roce 1993 stala předním českým velkoobchodním dodavatelem. V současné době provozuje 6 velkoobchodních středisek ASTUR & QANTO a 29 maloobchodních prodejen se širokým sortimentem tzv. Qanto marketů.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Astur & Qanto.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.