Alpík

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Alpík slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 4 % na vše v obchodě Alpík

Platí do 27.10.2021

 
   

Alpík.cz se zaměřuje na prodej bio a ekologických produktů. V Alpík.cz jsou odborníci na přírodní produtky, které již více než...

O obchodu Alpík

Toužíte mít nejen zdravé tělo, ale také zdravou domácnost zbavenou škodlivých a toxických látek? Pak je pro vás bio & ekologický obchod Aplík.cz tím pravým řešením. Vyberete si v něm z bohaté nabídky přírodních produktů šetrných nejen k  našemu zdraví, ale také ke zdraví naší Planety. 

Ekologická kosmetika a drogerie 

Pakliže chcete mít domácnost, která bude opravdu zdravým prostředím pro celou vaši rodinu a záleží vám na tom, jaký je obsah produktů, které používáte k čistění, pak je obchod Alpík pro vás tím pravým místem. V široké nabídce sortimentu e-shopu Alpík si vyberete kosmetiku a drogerii z přírodních surovin bez přidaných syntetických složek. Nakoupit zde můžete například čistící prostředky, vlasovou a tělovou kosmetiku, nebo třeba hygienické prostředky. 

Vitamíny a doplňky stravy 

Aby mohlo naše tělo správně fungovat a být zdravé, musíme mu dodávat pravidelnou denní dávku vitamínů a minerálů. V nabídce obchodu Aplík najdete široký výběr vitamínů a doplňků stravy. Vyberte si například některou ze zelených potravin, mezi které nepochybně patří chlorela, která je tolik důležitá pro správnou funkci trávicí soustavy. 

Likvidátor pachu ALP

V nabídce internetového obchodu Alpík nyní naleznete novinku v čištění a údržbě vaší domácnosti - Likvidátor prachu ALP. Likvidátory pachu jsou unikátní přírodní produkty k neutralizaci zápachu v interiérech, která probíhá rozkladem pachových složek. Likvidátor prachu ALP neobsahuje žádné zdraví škodlivé chemické látky. Jeho použití je proto zcela bezpečné a nezávadné. 

Aplík produkty

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu Aplík? Nechte si poradit! Kontaktujte zákaznický servis Aplík na telefonním čísle +420 774 775 777 či e-mailové adrese prodejna1@alpecology.cz, kde vám odborně vyškolený personál zodpoví každý váš všetečný dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Aplík. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Aplík vás odměníme až 4 % z částky vašeho nákupu.

Alpík slevové kódy, které jste zmeškali

Při nákupu nad 500 Kč sleva 20 % na celý sortiment Bio kosmetiky Nobilis Tilia

10.05.2020

Slevový kupón 25% na nápoje Weleda Alpík

14.03.2020 - Využijte slevu 25% platí na sirupy a šťávy Weleda v eshopu Alpik.cz.

Sleva 25 % na vybrané sirupy a šťávy Weleda

08.03.2020

Sleva 20 % na vybrané produkty z Víkendovky

15.12.2019

Sleva 20 % při nákupu produktů z akce Víkendovky nad 500 Kč

08.12.2019

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Alpík

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků sleva v obchodě Alpík bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete uplatnit při nákupu v e-shopu Alpík.

2. Zkopírujte slevový kód

Pro zobrazení slevového kuponu klikněte na tlačítko „Získat kupon". Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupo Alpík. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupón“.

Aplik slevový kupon

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Alpík. V horní části stránky najdete kolonku s nápisem „Mám slevový kód“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Alpík. Následně potvrďte tlačítkem „Použít“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Alpik slevovy kod

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Recenze Alpík

5.0

Monika S.

04.01.2021 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Alpík

Alpík.cz se zaměřuje na prodej bio a ekologických produktů. V Alpík.cz jsou odborníci na přírodní produtky, které již více než 15 let vyrábí - vědí tak, co přesně škodí a co je naopak účinné. Buďte zdraví a mějte zdravou domácnost zbavenou škodlivých toxických látek, nakupujte přírodní produkty v e-shopu Alpík.cz.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Alpík?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.