Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

AliExpress slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 10 % na vše v obchodě AliExpress

Platí do 27.02.2021

 
   

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout čínský fenomén AliExpress, který... více

Exkluzivně Slevový kupon 2 $ pro nově registrované uživatele na AliExpress

+ 10 % zpět z nákupu

Slevový kupon platí na každou objednávku udělanou s pomocí kupónu. Slevový kupon využijte v košíku obchodu více

Respirátor FFP2 na AliExpress

Platí do 28.02.2021

+ 10 % zpět z nákupu

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com více

Respirátor KN95 na AliExpress

Platí do 28.02.2021

+ 10 % zpět z nákupu

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com více

XINDI 35 * 45cm 10 barev

Platí do 28.02.2021

+ 10 % zpět z nákupu

XINDI 35 * 45cm 10 barev Whiteboard MDF Frame White Board Nové magnetické psací desky Zpráva Suché mazání s dopravou zdarma WB24 více

XINDI 35 * 45cm WhiteBoard

Platí do 28.02.2021

+ 10 % zpět z nákupu

XINDI 35 * 45cm WhiteBoard Nové suché otírání borovice Dřevěný rám Magnetická bílá deska Vymazáno Snadné psaní Kreslicí desky Doprava zdarma WB43 více

14x9,5 břidlicová tabule

Platí do 28.02.2021

+ 10 % zpět z nákupu

14x9,5 břidlicová tabule Vintage kuchyňský stojan Tabule Restaurace Dřevěný rám Stojící Memo Černá deska Bezplatné fluorescenční pero více

30 * 40cm tabule, 11 barev

Platí do 28.02.2021

+ 10 % zpět z nákupu

30 * 40cm tabule, 11 barev, rám MDF pro vybraný magnetický dřevěný bulletin, zpráva, suché mazání, psací deska, bezplatné příslušenství WB23 více

Tabule A3 Flexibilní magnety

Platí do 28.02.2021

+ 10 % zpět z nákupu

Tabule A3 Flexibilní magnety na lednici 12 x 17 Vodotěsné dětské bílé rýsovací prkno Zpráva Magnetické chladničky FM05 více

30 * 40cm Kombinovaná

Platí do 28.02.2021

+ 10 % zpět z nákupu

30 * 40cm Kombinovaná magnetická tabule Bulletin Korek Board Krijtbord Restaurace Kancelář Chlakboard Pizarra Poznámka Message Boards více

O obchodu AliExpress

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout fenomén AliExpress. Nákupy z Číny přes AliExpress si oblíbily miliony lidí ze všech koutů planety. Na rozdíl od konkurence AliExpress nefunguje jako pouhý prostředník, ale spojuje své zákazníky přímo s konkrétními výrobci. Proto prodává za bezkonkurenční ceny bez přirážek od zprostředkovatelů.

Představení AliExpressu

Čínský obchod AliExpress nabízí vše, na co si vzpomenete – od oblečení, obuvi, šperků a kosmetiky přes elektroniku, odolné telefony a autodíly až k vybavení domácnosti, zahradním doplňkům a hračkám. Jako byste si představili největší obchodní centrum na světě – stojíte uprostřed a nevidíte ani na jeden konec. V tomto online obchodě totiž naleznete přes 100 milionů výrobků. Pokud si nevyberete na AliExpressu, pak pravděpodobně to, co hledáte, bohužel ani neexistuje.

AliExpress slouží k propojení čínských prodejců se zahraničními zákazníky. Naleznete zde zboží od velkých výrobců prodávajících výrobky po tisících, ale i od konkrétních lidí, kteří výrobek vyrábí ručně ve svém volném času. Díky tomu, že na AliExpressu může prodávat každý spolehlivý čínský prodejce, tak zde můžete objevit unikátní zboží, které nikde jinde nekoupíte.

Zajímavost

AliExpress je zaměřený na zahraniční spotřebitele, proto čínským zákazníkům neumožňuje jeho služby využívat.

Proč se stal AliExpress fenoménem?

Nákupním gigantem, na kterém každý den nakoupí přes 10 milionů zákazníků, se AliExpress nestal jen tak. Popularitu si zasloužil, díky jedinečnému zboží a bezkonkurenčně nízkým cenám.

Jaký je skutečný důvod nízkých cen? AliExpress vás propojí přímo s prodejcem, takže neplatíte žádné přemrštěné marže zprostředkovatelům. Do výsledné ceny se projevují i nízké pracovní náklady a cena vstupů do výroby.

A jako třešničku získáte dopravu zdarma na drtivou většinu výrobků. Doprava je totiž dotovaná pro podporu čínského exportu.

Co koupit výhodně na AliExpressu?

Říká se, že co neseženete na AliExpressu jako by ani neexistovalo. Můžete se pokusit zjistit, zda je to skutečně pravda, ale faktem zůstává, že zde nakoupíte více než 100 milionů produktů za úžasné ceny. Od elektroniky přes oblečení až po hračky pro děti. S nadcházející plavkovou sezónou můžete vybírat i jedinečné střihy plavek, ve kterém oslníte u vody. Aliexpress plavky s extravagantními střihy jsou proto vhodnou volbou.

Na AliExpressu si přijde na své opravdu každý. Populární jsou zejména smartphony a mobilní příslušenství, nejrůznější gadgety jako jsou například chytré hodinky, originální trendy pánské a dámské oblečení, ale i doplňky do domácnosti a šperky. Čím dál oblíbenější je AliExpress například i na nákup vánočních dárků.

TIP: Jste ohromení nabídkou AliExpress tak, že vlastně nevíte, co si z Číny objednat jako první? Inspirujte se našimi AliExpress tipy, které pro vás připravujeme každé pondělí a pátek.

AliExpress v češtině?

Máte obavy z nákupu na zahraničním e-shopu? Nákupy na AliExpressu si můžete usnadnit díky možnosti přepnout AliExpress do češtiny. Už nemusíte do svého vyhledávače zadávat AliExpress česky nebo AliExpress czech. Nastavit AliExpress v češtině zvládnete za pár vteřin.

Kolonku Language naleznete v pravém horním rohu. Po kliknutí si z nabídky vyberete češtinu a nic vám už nebrání pohodlně nakupovat na AliExpress česky. Nakoupit na AliExpressu v češtině, tak zvládnete levou zadní a své obavy můžete hodit za hlavu.

Jak nakoupit na AliExpressu a platba

Jeden z nejčastějších dotazů se týká platby za zboží. Platba na AliExpressu probíhá pomocí kreditní karty, takže při prvním nákupu musíte zadat údaje vaší platební karty. To vám ušetří čas při opakovaných nákupech.

AliExpress využívá nejnovější bezpečnostní technologie a jeho zabezpečení je na perfektní úrovni, což potvrzuje i fakt, že za 8 let provozu nedošlo k jedinému problému nebo úniku dat. TIP: Platba za zboží se vám stále nedaří? Ujistěte se, že máte na platební kartě povolené platby přes internet, což naleznete ve svém internetovém bankovnictví.

Bezpečný nákup na AliExpressu

Nakupujete na AliExpressu poprvé? Gratulujeme, tímto se vám otevírá cesta do světa výhodných nákupů. Často si budete připadat jako v jiném světě. Ve světě, kde seženete originální zboží za pár korun. Hledáte v tom háček? Žádný není, pro AliExpress je bezpečnost a spolehlivost nákupů na prvním místě, což mohou potvrdit miliony spokojených zákazníků po celém světě. V některých státech jako je Brazílie, Rusko nebo Španělsko je AliExpress jedním z největších eshopů.

Jak dbá AliExpress na bezpečný nákup?

AliExpress veškeré prodejce pečlivě kontroluje, nicméně všude se najde nějaký nepoctivec. Abyste se mu vyhnuli stačí myslet na pár věcí. Tou první je obsáhlé hodnocení prodejce ostatními zákazníky, díky čemuž zjistíte, zda je prodejce spolehlivý. Máte ještě nějaké pochybnosti? Přečtěte si komentáře ostatních uživatelů a zjistěte více o konkrétním prodejci. Většina prodejců má hodnocení nad 97% a můžete je tak považovat za spolehlivé. Nedoručené, poškozené či jinak vadné zásilky je samozřejmě možné reklamovat.

Jak na AliExpress reklamace

Ptáte se, co dělat v případě, když by vám dorazil poškozený výrobek, jiné zboží a nebo zásilka nepřišla vůbec? V případě jakéhokoliv problému s vaší objednávkou se můžete nejprve obrátit na výrobce a problém řešit přímo s ním. Pokud se s prodejcem nedohodnete, tak se do sporu vloží samotný AliExpress. AliExpress reklamace je založena na ochranné lhůtě, do které musí být každá objednávka vyřízena. Pokud není vše v pořádku, tak se sami můžete rozhodnout, zda budete požadovat výměnu zboží nebo vrácení peněz.

Doprava zdarma a rychlost dodávky

Nakupovat na AliExpressu je opravdu radost. Kde jinde byste získali dopravu zdarma i na zboží za pár korun? Jaká příjemná změna oproti českým e-shopům!

Jak je to možné? To, že je z Číny doprava zdarma, umožňuje státní podpora exportu, na které v konečném důsledku vydělají právě zahraniční zákazníci. Problémem není ani rychlost dodávky. Naprosté většině zákazníků dorazí zboží z AliExpressu do 14 dní. Výjimkou nejsou ani situace, kdy zboží dorazí do týdne. Vše záleží na rychlosti expedice zboží konkrétním prodejcem.

Máte zkušenosti s dopravou zboží z AliExpressu? Podělte se o ně s ostatními uživateli Tipli.

Clo a DPH

Časté dotazy při nákupu na AliExpressu míří na placení cla a DPH. Pojďme si tedy vysvětlit, jak obojí funguje. Clo a DPH při dovozu zboží z Číny platí vždy zákazník, nikoliv prodejce - proto není uvedené v ceně výrobku. Clo i DPH platíte poště nebo kurýrní společnosti, která vám výrobek doručí.

No a teď ty dobré zprávy. Ve většině případů clo ani DPH platit nebudete muset. Konkrétně jde o případy, kdy objednáte zboží do 22 Euro (zhruba 594 Kč). V této cenové hladině se nachází zhruba 80 % celého sortimentu na AliExpressu. Pokud chcete koupit dražší kus, ale vejdete se do 150 Euro, tak platíte pouze DPH. Daň z přidané hodnoty činí 21 % z celkové částky. Clo (a DPH) na zboží z Číny platíte až při nákupu nad 150 Euro (zhruba 4 050 Kč). Clo na zboží z Číny činí 0–14 %.

Výše cla se liší v závislosti na konkrétním zboží. Pozitivní zprávu máme pro všechny, kteří uvažují nad koupí smartphonu na AliExpressu. Při nákupu mobilních telefonů nebo notebooků clo neplatíte. Zaplacením těchto poplatků můžete rovněž pověřit přepravce.

➽ TIP

Chcete se placení cla a DPH na zboží z Číny vyhnout? Rozdělte svůj nákup na více objednávek, z nichž jednotlivé nebudou stát více než 22 Euro.

Shrnutí poplatků

 • Objednávka do 22 Euro (do 560 Kč) - balíček osvobozen od DPH i CLA.
 • Objednávka v hodnotě 22 až 150 Euro (do 3.825 Kč) - je potřeba doplatit DPH, tzn. 21 % z celkové částky.
 • Objednávka nad 150 Euro (nad 3.825 Kč) - je potřeba doplatit DPH i CLO (CLO je cca od 0-14 %).

Příklad výpočtu cla a DPH při nákupu na AliExpressu:

Koupili jste si na AliExpressu zrcadlovku v přepočtu za 8150 Kč. Tuto částku zaplatíte obchodníkovi. Když vám zboží po 8 dnech dorazí, tak přepravní společnosti zaplatíte DPH 1.711 Kč a clo 342 Kč (výše cla na fotoaparáty a zrcadlovky činí 4,2 %). Cena podobné zrcadlovky se v českých eshopech pohybuje kolem 15 000 Kč.

Zkušenosti zákazníků

Bojíte se nákupů z Číny? Pak si přečtěte AliExpress recenze od reálných uživatelů cashbackového portálu Tipli.

Zákazníci nejčastěji chválí obří výběr, originální produkty, které nikde v Česku nekoupí, skvělé ceny a dopravu zdarma. Kladné hodnocení získal také zákaznický servis AliExpressu, který se stará o každý podnět a vyřizuje případné reklamace. Tipli cashback portál navíc nabízí na AliExpressu až 10 % z nákupu zpět, což je často další kladně hodnocenou položkou.

Jediným zmiňovaným negativem je o něco delší doba dodání, což je ale kompenzováno právě cenou a širokým výběrem.

Co je správně – AliExpres, AliExpress, nebo AliExpre?

Zahraniční eshopy mají mnohdy netradiční názvy a především zdvojené souhlásky dokážou Čechy pěkně potrápit. Poměrně často se tedy setkáte s různými zkomoleninami jako AliExpres či AliExpre. Jediná správná varianta je však ta se dvěma S na konci čili AliExpress.

Historie AliExpressu a jeho zakladatel

Dnes znají AliExpress lidé na celém světě. Jak to ale vypadalo před 9 roky, kdy AliExpress vznikl? Spuštění AliExpressu proběhlo v roce 2009, tedy v době, kdy vrcholila finanční krize a lidé preferovali výhodné zboží. Růst AliExpressu byl skutečně raketový a už za pouhý rok zde zákazník mohl nakoupit více než 5 milionů produktů. Úspěchy sklízí zejména na ruském, brazilském, španělském a americkém trhu, ale i u nás v Česku na AliExpressu nakupuje čím dál více lidí.

AliExpress spadá pod čínského giganta Alibabu. Zakladatelem společnosti Alibaba je Jack Ma, který se narodil v roce 1964 v čínském městě Hangzhou. Zajímavostí je, že se Jack Ma poprvé dotkl počítače v roce 1995 a už o pouhé 4 roky později založil obchodní B2B platformu Alibaba.com.

Dnes pod Alibabu kromě AliExpressu a platformy Alibaba.com patří také internetová galerie Taobao, která se zaměřuje primárně na čínské spotřebitele nebo online platební systém AliPay.

AliExpress Day

Svátek levného nakupování na AliExpress má název AliExpress Day a koná se každý rok 11. listopadu. Už tak nízké ceny se v tento den ještě sníží a vy tak máte ideální příležitost například pro nákup vánočních dárků za pakatel.

TIPLI TIP: Připravte se na AliExpress Day s TIpli v předstihu. Na jednom místně jsme pro vás už teď sepsali návod, jak sbírat AliExpress kupony, se kterými během AliExpress Day ušetříte ještě více.

Pravidelné tipy od Tipli na nákupy

AliExpress je plný jedinečných produktů, které nikde jinde nenajdete. Jenže to má jeden háček – takových produktů na AliExpressu naleznete tisíce a mezi ostatními se snadno ztratí.

Naštěstí vy máte Tipli, které za vás hlídá nejnovější trendy, novinky a zajímavé kousky, které by vám rozhodně neměly uniknout. Přečtěte si tipy na nákupy na AliExpress od Tipli a inspirujte se na vaše další nákupy na AliExpressu.

Náš seriál o AliExpressu

Chcete se o nákupech na AliExpressu dozvědět ještě více? Projděte si Tipli seriál o AliExpressu, kde se dozvíte první poslední o tomto čínském fenoménu a získáte tak mnoho rad a tipů na výhodné nákupy na AliExpressu.

 • Věděli jste, že v obchodě AliExpress můžete nakoupit i na Slovensku?
 • Obchod AliExpress máme pro vás přichystaný i v Polsku.

AliExpress slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 18$ při nákupu nad 150$

11.11.2020 - Slevový kupon se vztahuje na nové i na stávající zákazníky.

Slevový kupon 15 $ při nákupu nad 120 $

12.11.2020 - Platí při nákupu nad 120 $ v sekci "top selection" Slevový kupon využijte v košíku obchodu

Slevový kupon 18 $ při nákupu bestsellerů nad 150 $

12.11.2020 - Platí pri nákupe bestsellerů nad 150 $. Slevový kupon využijte v košíku obchodu.

Slevový kupon $20 na XIAOMI Redmi Note 9S 128 GB

15.09.2020 - Kód zadejte v košíku.

Slevový kupon 7 € na nákup na AliExpress

05.05.2020 - Platí na objednávku od 50 €.

Podobné obchody

Jak uplatnit slevové kupóny na AliExpress

Sledujete pravidelně AliExpress Black Friday nebo Flash Deals, ale zatím vám nic nepadlo do oka? Slevové kupony jsou další skvělou možností, jak v tomto internetovém obchodě ušetřit. Jejich použití je mimořádně jednoduché. Nevíte, jak fungují slevové kupóny na AliExpress? Podívejte se na postup, jak uplatnit slevové kupony AliExpress a začněte šetřit ihned.

1. Výběr slevového kuponu

Portál AliExpress přijímá 3 druhy slevových kupónů:

 • AliExpress kupony - tyto poukazy můžete použít na jakoukoli nezlevněnou položku na webu a v aplikaci.
 • Kupony od obchodníků - tyto slevové vouchery vydávají pouze prodejci a můžete je použít pouze u položek v obchodě prodejce.
 • Slevové kupony na vybrané zboží - tyto kupóny můžete použít na vybrané položky a prodejce na webu a v aplikaci obchodu AliExpress.

Vyberte si nejlepší slevový kód (celou aktuální nabídku naleznete v horní části profilu obchodu), který byste chtěli na AliExpress uplatnit.

2. Zobrazení slevového kódu

Zkopírujte daný kód a klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“. Následně budete přesměrováni do obchodu AliExpress.

AliExpress slevový kupon

3. Zadání slevového kódu

Vyberte si produkt, o který máte zájem a klikněte na tlačítko „Add to cart“ nebo přejděte přímo k platbě pomocí tlačítka „Buy now“. Budete přesměrováni do nákupního košíku. V prvním kroku vaší objednávky přichází čas na váš zkopírovaný slevový kód, který vložíte do pole „Promo Code“. Pro automatické uplatnění slevy stiskněte „Apply“ Teď už stačí jenom dokončit nákup.

AliExpress uplatnění kódu

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

V Tipli neleníme a denně pro vás vyhledáváme desítky nových slevových kupónů a různých slev, včetně kupónů na dopravu zdarma. Všechny platné výhody, kupóny a slevy najdete vždy přímo v horní části profilu obchodu AliExpress - vše hezky pohromadě.

Recenze AliExpress

4.9

Jana K.

15.02.2021 5.0

Objednané zboží bylo dodáno v předem známém termínu, kvalita odpovídá uhrazené ceně. Cashback se načítá krátce po objednávce - potvrzení odměny však trvá cca 2 měsíce.

numan

04.02.2021 5.0

plně spokojen

Renata C.

27.01.2021 5.0

PERFEKTNÍ :)

Beatrice V.

23.01.2021 5.0

Spokojenost

Dana S.

20.01.2021 5.0

super,rychlé dodání

Marta Š.

19.01.2021 5.0

Super super

Radim S.

15.01.2021 5.0

vše v pořádku

Anna J.

08.12.2020 5.0

ano spokojena

Jan V.

05.12.2020 5.0

vše v poho jak vždy :)

Drahomíra S.

30.11.2020 5.0

Využívám k nákupu materiálů a doplňků pro šití, tvoření...

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O AliExpress

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout čínský fenomén AliExpress, který si oblíbily miliony lidí ze všech koutů planety. Na rozdíl od konkurence nefunguje jako pouhý prostředník, ale spojuje své zákazníky přímo s konkrétními výrobci, proto nabízí výrobky za bezkonkurenční ceny.

Aliexpress patří mezi nejvýznamnější online tržiště na světě, najdete na něm miliony produktů za nejlepší možné ceny. Pořídíte tu vše od elektroniky přes oblečení až po hračky pro děti. U mnoha produktů je vedle ceny dalším bonusem doprava zdarma. Levné nakupování tak nikdy nebylo snadnější!

Podmínky nákupu

V drtivé většině případů se výše odměny pohybuje okolo 5 % zpět z nákupu. Každý z produktů má nastavenou odměnu jinak a přesná výše odměny záleží na konkrétním typu produktu a daném prodejci. Za nákup některých produktů nemusí být poskytována odměna, v takovém případě se daný nákup na Tipli vůbec neobjeví, případně se objeví s nulovou odměnou. Nákupy je nutné dokončit nejpozději do 30 minut od přesměrování.
Při doručení zboží prosím potvrďte doručení ve vašem účtu na AliExpressu. V opačném případě odměna nemusí být potvrzena.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  10 %
Příslušenství k mobilům, móda, zahrada, domácnost  5 %
Ostatní  3,5 %
Mobilní telefony, počítačové doplňky, monitory, tablety, notebooky, počítače, domácí audio a video zařízení, externí a interní úložiště  1,5 %
Standardní nabídka  5 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Ověřte si, zda k produktu získáte cashback:

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  10 % zpět z ceny nákupu v obchodě AliExpress?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.