Yves Rocher leták informace

Všechny platné Yves Rocher letáky na jednom místě! Nakupujte prvotřídní kosmetiku za nejlepší ceny. Aby vám žádné akce neunikly, připravuje pro vás na těchto stránkách Yves Rocher leták online. Leták vytváříme z newsletterů, které obchod rozesílá jednou měsíčně. Mrkněte na exkluzivní nabídky a užijte si nákupy.

Francouzská společnost Yves Rocher se zabývá výrobou rostlinné kosmetiky. Rodinná společnost byla založena v roce 1959 Yves Rocherem, který věřil v kosmetiku založenou na rostlin bázi, díky které by byly ženy ještě krásnější. Kromě Yves Rocher pod firmu spadají i značky Stanhome, Kiotis, Daniel Jouvance, Dr Pierre Ricaud, Petit Bateau, ID Parfums a Flormar. V současné době můžeme produkty Yves Rocher zakoupit v 88 zemích světa. Značka je tak populární, že v rodné Francii používá Yves Rocehr každá třetí žena.

V České republice produkty seženete v Yves Rocher prodejnách, Yves Rochar e-shopu nebo v partnerských obchodech. Yves Rocher v Čechách funguje od roku 1991. Prodejny najdeme v nejčastěji v nákupních centrech, a to v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Karlových Varech, Kolíně, Kladně, Mladé Boleslavi, Hradci Králové, Liberci, Ústí nad Labem, Mostě, Teplicích, Pardubicích, Zlíně, Olomouci, Opavě, Kroměříži, Jihlavě a Českých Budějovicích.

Yves Rocher nabízí pleťové krémy, odličovače, čistící gely, micelární vody, pleťové vody, péči proti vráskám, holení pro muže, péči o oční okolí, rty, obličej, masky, řasenky, oční stíny, tužky na oči, oční linky, tužky na obočí, rtěnky, tužky na rty, lesky na rty, laky na nehty, odlakovače, francouzskou manikúru, make-upy, pudry, korektory, tvářenky, BB krémy, štětce na líčení a další kosmetické pomůcky. Vyberou si ženy všech věkových kategorií i typů pleti.

Zajímají vás výprodeje a Yves Rocher slevy? Podívejte se na akční nabídku, kterou obchod rozesílá ve svém Yves Rocher newsletteru. Akce se mění každý měsíc. Z newsletteru pro vás vytváříme Yves Rocher leták. Dopřejte své pleti dokonalou péči za akční ceny.

Společnost Yves Rocher aktivně chrání životní prostředí. Nadace Yves Rocher se věnuje ekologicky prospěšným aktivitám, sází stromy, podporuje fotografy, kteří upozorňují na dnešní svět nebo podporuje botaniky.

Podobné obchody jako Yves Rocher s akčními letáky a katalogy

Skutečně chcete přijít o 4,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Yves Rocher?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se