Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Vesna leták informace

Všechny platné Vesna letáky na jednom místě! Vesna leták pro tento i příští týden. Vesna vydává letáky pravidelně 1x měsíčně. Vesna letáky platí většinou od celý kalendářní měsíc. Letáky upozorňují na akční nabídky textilního zboží.

Na papírový leták nemusíte čekat, protože u nás naleznete Vesna leták online.

Vesna se specializuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej především textilního zboží. Akciová společnost Vesna vznikla v roce 1994. Vesna preferuje české výrobce a značky. Přes 50 prodejen Vesna najdeme především v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Vesna Pardubice má například celé obchodní centrum, kde najdeme Centrum pro podlaháře a internetový obchod, Koberce Pardubice, Matrace Pardubice, Bytový textil a látky a Galanterie a kusový textil. Běžné prodejny najdeme například v Chrudimi, Jičíně, Turnově, Trutnově, Náchodě, v Ústí nad Orlicí, v Opatovicích a v dalších městech.

Sortiment prodejen Vesna a e-shopu Vesna nabízí klasické a dětské deky, přehozy na sedací soupravy, deky z mikrovlákna, televizní pytle, ovčí deky, matrace pro kvalitní spánek, klasické polštáře a peřiny z dutého vlákna, péřové polštáře nebo polštáře a peřiny z ovčí vlny, anatomické a zdravotní polštáře z paměťové pěny, kojící válcové polštáře, polštáře a peřinky do dětské postýlky, froté prostěradla, jersey a flanelové prostěradla nebo prostěradla z mikrovlákna. Vesna má i své privátní značky bytového textilu - Standard, Komfort a Excellent.

Kromě do ložnice, Vesna nabízí i textil do kuchyně jako utěrky, sedáky na židle, ubrusy, kuchyňské chňapky, koupelový textil - froté ručníky, župany, záclony a dekorační látky, dekorační polštářky a povlaky nebo doplňky jako rozkládací deštník, plyšové hračky, kapesníky a drogerii. Na akční ceny zboží upozorňuje Vesna aktuální leták, který jsme pro vás připravili na těchto stránkách. Můžete si tak Vesna akční leták prolistovat z pohodlí domova.

Vesna prodává i podlahové krytiny. Ve Vesna prodejnách a na Vesna e-shopu najdete dřevěné, laminátové, vinylové a PVC podlahy, linoleum nebo koberce, podlahovou chemii, lišty a další příslušenství. Firma nabízí i profesionální položení podlahy.

Podobné obchody jako Vesna s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Vesna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se