Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

UTC.cz leták informace

Všechny platné UTC.cz letáky na jednom místě! Nenechte si ujít skvělé ceny domácích a kuchyňských potřeb. Obchod vydává letáky pravidelně jednou měsíčně a jejich platnost je celý kalendářní měsíc. Na papírový leták už nemusíte čekat, protože u nás naleznete UTC.cz leták online.

Společnost UTC s. r. o. je dodavatelem domácích potřeb. Firma je na trhu už od roku 1991. Její dceřinou společností je Kitos, firma zabývající se prodejem potřeb do kuchyně, pro domácnost a dekorativních předmětů.

Aktuálně v České republice najdeme dvacet devět prodejen Kitos a výdejních míst, kde seženeme zboží od UTC.cz, a to například v Praze, Brně, Blansku, Českých Budějovicích, Frýdku-Místku, Pardubicích, Zlíně nebo ve Znojmě. UTC nabízí více než pět tisíc různých produktů, které je možné pořídit za skvělé ceny. UTC dbá na vysokou kvalitu svého zboží.

UTC prodává domácí potřeby jako nádobí, pánve, kuchyňské náčiní a pomůcky, sklenice na zavařování, koření, nože a sekáčky, krájecí prkénka, kuchyňské nůžky, formy na pečení, plechy, zapékací mísy a pekáče, formičky a vykrajovátka, kuchyňské váhy, pomůcky na pečení, chňapky, utěrky, zástěry, talíře, příbory, cukřenky a kořenky, ubrusy, podnosy a tácky, hrnky a sklenice, láhve na pití, termosky, konvice a džbánky, kávovary, čaje a další.

Kromě produktů do kuchyně UTC nabízí i úklidové pomůcky například houbičky, čistící hadry, mopy. odpadkové koše, plastová umyvadla, smetáky, kartáče, gumové rukavice, sušáky na prádlo, koše na prádlo, věšáky, žehlící prkna. Dále obchod nabízí zboží do koupelny například kartáčky na zuby, sprchové gely, mýdla, saponáty, sprchové závěsy, koupelnové doplňky, ručníky, nočníky, sladkosti pro děti, papírnictví, potřeby na párty, svíčky, dekorace, vonné difuzéry a další domácí potřeby. Nechybí ani sortiment pro zahradu jako příslušenství ke grilování, květináče, zahradní nábytek a doplňky, zahradní nářadí a příslušenství, solární a led světla a další.

Zboží UTC najdete pod značkami jako Toro a Provence (kuchyňské a úklidové potřeby), Collezione Paolo Roncci (keramika a porcelán) či Green Garden (zahradní potřeby) a další. Akční ceny zboží vždy najdete v aktuálním UTC.cz letáku, který pro vás připravujeme na těchto stránkách. Leták vychází pravidelně jednou měsíčně. Těšit se můžete na různé speciální akce, výprodeje a UTC.cz slevy.

Podobné obchody jako UTC.cz s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod UTC.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se