Archiv letáků

T.S.Bohemia leták informace

Všechny platné T.S.Bohemia letáky na jednom místě! T.S.Bohemia leták pro tento i příští týden. T.S.Bohemia rozesílá letáky pravidelně 1x měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. Nejčastěji leták dorazí na konci měsíce. T.S.Bohemia letáky platí většinou od prvního do posledního dne v měsíci. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete T.S.Bohemia leták online.

Společnost T.S.Bohemia vznikla v roce 1994. Firmu v Olomouci založili bratři Lubomír a Bronislav Pešákovi, kteří se nejprve soustředili na výrobů počítačů a komponentů pod vlastní značkou Barbone. Nyní však T.S.Bohemia nabízí veškerou elektroniku. Název znamená Technický servis Bohemia. Cílem společnosti je stát se nejúspěšnější, nejlepší a nejvyhledávanější českou společností na poli výpočetní techniky a počítačových technologií.

Firma T.S.Bohemia je více známá na Moravě než v Čechách, to by ale vlastníci firmy rádi změnili. Po celé republice najdeme 27 poboček. T.S.Bohemia prodejny můžeme navštívit v Olomouci, Hranicích, Ostravě, Opavě, Kopřivnici, Krnově, Bruntále, Brně, ve Znojmě, Břeclavi, Blansku, Zlíně, Uherském hradišti, Pardubicích, České Třebové, Jihlavě, Hradci Králové, Liberci, Jablonci nad Nisou, v České Lípě, Praze, Chebu nebo Plzni.

Sortiment elektomarketu nabízí chytrá zařízení, počítače a notebooky, PC příslušenství, komponenty, mobily a tablety, elektroniku a televize, softwarové programy, příslušenství pro hráče nebo na sport, hračky, autorádia, nabíječky, sekačky, ohřívače vody, zabezpečovací systémy, akuvrtačky, jízdní kola a další. Akční ceny produktů z různých kategorií vždy najdete v aktuálním letáku na tento měsíc.

T.S.Bohemia nabízí známé značky jako je například Acer, avast!, Apple, ASUS, Canon, Casio, Dell, Electronic Arts, Go Pro, Huawei, Intel, Microsoft, Hewlett-Packard, Lenovo, Laica, LG, Sony, Remington, SanDisk, Samsung a řadu dalších. Mimo nové zboží můžete za zlomek ceny nakoupit i rozbalené produkty.

Společnost provozuje i svůj e-shop, takže můžete nakoupit i online z pohodlí domova. Po celé České republice při objednávce nad 500 Kč získáte dopravu zdarma. Navíc pokud chcete zboží dovézt do Brna a okolí nebo na Severní Moravu a objednáte si ve všední den do 15:00, zboží vám ještě ten samý den přivezou.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1345 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo