Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Starkl katalog informace

Všechny platné Starkl katalogy a letáky na jednom místě! Starkl katalog pro aktuální sezónu. Starkl rozesílá katalogy pravidelně 2x ročně do schránek zaregistrovaným zájemcům. Starkl katalogy jsou rozděleny podle nabídky pro jarní sezónu (leden - květen) a podzimní sezónu (srpen - listopad) a platí pouze v zásilkovém obchodě.

Kromě katalogu Starkl osmkrát ročně vydává i tematické letáky zahradnického centra. Na papírový leták a katalog už nemusíte čekat, protože u nás naleznete Starkl katalog online.

Zahradnictví Starkl je rodinná firma, která provozuje zahradní centrum v Čáslavi a zásilkovou službu. Historie společnosti se začala psát už v roce 1912, kdy Josef Starkl I., který pocházel z Tábora, začal ve Frauenhofenu v Rakousku pěstovat růže a dřeviny. Po něm převzal v roce 1953 řemeslo jeho syn Josef Starkl II., kterému se přezdívalo "Král růží". Josef Starkl II. z firmy vybudoval nejznámější zahradní centrum v Rakousku. Do Čech se rodina Starklova vrátila až v roce 1992, kdy v Čáslavi Josef Starkl II. založil zahradnictví a zásilkový obchod. V roce 2007 přebírá českou společnost Franz Starkl (vnuk Josefa II.).

Zahradní centrum nabízí velkou řadu rostlin a doplňků, které jsou potřeba k jejich pěstování. Zahradnictví se rozkládá na prodejní ploše 7 000 metrů čtverečních, kterou tvoří krytá prodejní hala, rozsáhlý skleník a venkovní prostory. Ve vnitřních prostorách najdete cibuloviny, pokojové rostliny, balkonové rostliny, letničky, hnojiva a zahrádkářské potřeby, venku pak okrasné keře a stromy, konifery, rostliny pro rybníčky, pnoucí rostliny, substráty a další. Při návštěvě se můžete kochat krásnou zahradou, navštívit stánek s občerstvením a nechybí ani dětské hřiště. Zahradnictví se specializuje i na floristické služby a dekorace. Firma zajistí kompletní servis od návrhu až po realizaci.

Kromě kamenné prodejny Starkl provozuje i zásilkovou službu a e-shop. Pokud nakoupíte přes e-shop získáte slevu -5 % na celý nákup. Zboží můžete vybírat z aktuálního Starkl katalogu, který je možné objednat zdarma na stránkách firmy. Katalog vám pak do schránky přijde dvakrát ročně, vždy na začátku nové sezóny. Starkl katalog Jaro platí od ledna do května a Starkl katalog Podzim od srpna do listopadu. Kromě katalogu Starkl osmkrát ročně vydává i letáky zahradnického centra. Online katalogy a letáky pro vás připravujeme na těchto stránkách.

Sháníte zahradní potřeby a chcete vědět, kde je koupíte opravdu nejlevněji? Mrkněte se také na leták OBI, leták Baumax a leták Bauhaus.

Podobné obchody jako Starkl s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Starkl.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se