Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Primark leták informace

Všechny platné Primark katalogy a letáky na jednom místě! Nakupujte módní kousky nebo bytové doplňky za nízké ceny. V Primarku si vyberou nejen ženy, ale i muži a děti. Přestože v Čechách Primark zatím není, můžete si prohlédnou akční nabídky z prodejen nejen ve Vídni a Drážďanech, ale i z dalších zemích. Prolistujte si Primark katalog online.

Primark je velmi oblíbený irský obchod, který nabízí velmi levné módní kousky pro ženy, muže i děti. Kromě oblečení v Primarku najdete i kosmetiku a bytové doplňky také za velmi příjemné ceny. Do Primarku cestují lidé stovky kilometrů. V České republice zatím Primark nemáme, nejbližší najdeme v Německu Primark Drážďany nebo Primark ve Vídni. První Primark byl otevřen v roce 1969 v hlavním městě Irska v Dublinu, kde je však známý jako Penneys.

Pokud do Primarku zamíříte budete zajisté překvapeni, v Primark prodejnách najdete statisíce produktů jako trička, topy, šaty, blůzy, sukně, šortky, kalhoty, džíny, spodní prádlo, plavky, tepláky, sportovní oblečení, pyžama, domácí oblečení, obuv, kabelky, peněženky, batohy, cestovní zavazadla, bižuterii, opasky, čepice, šály, šátky, domácí oblečení, kosmetiku a mnoho dalšího. Vybere si opravdu každý, holky, kluci, ženy i pánové každého věku. Jelikož Primark disponuje vlastními návrháři, najdeme zde pouze privátní značky jako například hlavní značku Atmosphere, dále pak Denim CO, Secret Possession, Backswing, CS Activě, No Secret, Ocean Club, Girl 2 Girl, Primark Beauty, Primark Home a spoustu dalších.

V roce 2017 se spekulovalo o tom, že Primark brzy otevře svou první pobočku v Praze, to se ovšem zatím nestalo, ani to není v plánu. V Čechách si neobjednáme zboží ani přes Primark e-shop, takže vám nezbývá nic jiného, než si udělat výlet a navštívit Primark v zahraničí. Pokud nechcete jet naslepo, prolistujte si Primark katalog, kde najdete aktuální kolekce. Nevynechejte také Primark leták, který pro vás vytváříme z newsletterů a najdete v něm nejnovější akce, výprodeje a Primark slevy. U nás si můžete prohlédnou leták i katalog na jednom místě.

Podobné obchody jako Primark s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Primark.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.