Přinášíme vám akční nabídky, které tento a příští týden najdete v oblíbených obchodech s potravinami. Podívejte se, co nabízí vaše oblíbená prodejna. Nakupujte ovoce, zeleninu, pečivo, maso a další potraviny za akční ceny. Máme pro vás například Pramen leták, Kubík leták nebo Enapo leták. Šetříme vaše peníze.

Pokud jste svůj oblíbený obchod s potravinami nenašli v kategoriích supermarkety, hypermarkety ani samoobsluhy, mrkněte se do letáků potravin. V této kategorii najdete letáky prodejen, které se nacházejí v menších městech a obcích. Prolistovat si tak můžete například letáky obchodů jako Pramen, Kubík nebo Enapo.

Pramen leták vychází jednou za týden a jeho platnost je vždy od středy do úterý. V letáku najdeme i speciální nabídku Šťastné dny, kde označené ceny produktů v akci platí jen dva konkrétní dny. Kromě pravidelných akčních nabídek potravin vychází i speciální tematické katalogy například na Vánoce nebo Pivo a Gril. Tyto letáky mají delší platnost než ty klasické.

Obchody s potravinami, Kubík, se nacházejí především ve východních Čechách. Pokud máte obchod blízko, nakoukněte do Kubík letáku, kde na vás čekají nejnovější akce. Kubík leták vychází jednou za dva týdny a jeho platnost je většinou od čtvrtka do středy přespříštího týdne. V letáku na vás čekají i různé soutěže, speciální akce pro členy klubu nebo takzvané akce dne. Akce dne nabízejí vždy na konkrétní den jeden produkt za akční cenu. Slevy se pohybují okolo -40 %.

Enapo letáky vycházejí nepravidelně několikrát za měsíc. Jejich platnost je většinou kolem deseti dní. Leták nabízí kromě klasických akčních nabídek i víkendové akce, kde označené zboží zakoupíte za výhodnější cenu od pátku do neděle. Enapo do letáků vždy přidá něco navíc, můžete se například dozvědět historii velkých firem jako Nestlé nebo Kofola anebo soutěžit o zajímavé ceny. Kromě toho jednou za čas vychází i katalog Dobrá hospodyňka, kde najdete další akce a inspiraci, nebo tematické letáky například leták na Nový rok nebo leták Zavařování.

V této kategorii většinou najdete akční nabídky produktů od regionálních dodavatelů. Sortiment doplňují také výrobky označené privátními značkami obchodů. Vybírejte ovoce, zeleninu, maso, pečivo, dobroty, delikatesy a další jídlo za ty nejlepší ceny.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1254 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.