Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie

Parfumerie Marionnaud informace

Všechny platné Parfumerie Marionnaud letáky a katalogy na jednom místě! Nenechte si ujít kosmetiku pro ženy i muže za akční ceny. Podívejte se na to, kde parfumerie snížila ceny tento měsíc. Nakupte svůj oblíbený parfém v akci. Letáky pro vás vytváříme z newsletterů. U nás si můžete prolistovat aktuální Parfumerie Marionnaud leták online. Kromě toho Marionnaud vydává i třikrát ročně svůj magazín.

Historie Parfumerie Marionnaud se začala psát v roce 1984, kdy Marcel Frydman zakoupil svou první parfumérii. Dnes Marionnaud spadá pod mateřskou společnost CK Hutchison Holdings Limited, která sídlí v Hong Kongu a působí ve více než padesáti zemích světa. V České republice najdeme Marionnaud prodejny v Brně, Českých Budějovicích, Frýdku Místku, Hradci Králové, Karlových Varech, na Kladně, v Kolíně, Liberci, Mladé Boleslavi, Mostě, Olomouci, Opavě, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Praze, Teplicích, Ústí na Labem a ve Zlíně.

Parfumerie Marionnaud parfémy od předních světových značek jako Prada, Chloé, Lancome, Hugo Boss, Gucci, Giorgio Armani, YSL, Dior, DKNY, Calvin Klein, Guess, Michael Kors, Estée Lauder a spousta dalších. Nechybí ani značky, které seženete exkluzivně jen v Marionnaud jako Boucheron, Jessica, Zoella, Jil Sander, Thalgo, Kocostar, Marionnaud a další. Na akční nabídky parfémů upozorňuje Marionnaud leták, který pro vás vytváříme z newsletterů, které obchod zasílá svým zákazníkům.

Pokud chcete ještě více výhod, vstupte do věrnostního programu Marionnaud. Členové na svou věrnostní kartu sbírají body, které pak mohou vyměnit za poukázku na další nákup. Za každých utracených 50 korun se vám na kartu připíše jeden bod. Po nasbírání sto bodů, získáte věrnostní šek v hodnotě 250 korun na další nákup. Kromě toho také dostanete na vaše narozeniny slevu na 20 % na celý nákup. Slevy ovšem nejsou jen pro členy klubu, podívejte se na všechny platné Parfumerie Marionnaud slevy.

Kromě Parfumerie Marionnaud letáku firma vydává čtyřikrát ročně, podle aktuálního ročního období, magazín Marionnaud. V magazínu najdete spoustu rad, tipů, triků a novinek. Magazín seženete na každé Marionnaud prodejně nebo si ho můžete online prolistovat na našich stránkách.

Podobné obchody jako parfumerie marionnaud s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod parfumerie marionnaud.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.