Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Přidejte se! Orsay club je plný výhod

Přidejte se! Orsay club je plný výhod

Nakupujete na Orsay každou chvilku a jejich kolekce se vám líbí? Sbírejte body v Orsay clubu a získejte za své nákupy něco nazpět – třeba slevové poukazy na další nákupy.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Orsay katalog informace

Všechny platné Orsay katalogy na jednom místě!Orsay katalog pro tento i příští týden. Orsay vydává katalog pravidelně 4x ročně. Orsay katalog platí většinou tři měsíce. Katalogy jsou tematicky stylizované podle aktuálního ročního období.

Kromě katalogů na určité roční období Orsay nepravidelně vydává i tematické online letáky. Akční ceny nemusíte nikde hledat, u nás naleznete Orsay letáky na jednom místě.

Orsay nabízí módní a cenově přijatelné oblečení pro ženy. Mezinárodní módní řetězec se zabývá celým procesem od návrhu až po prodej. V obchodě najdete vždy vkusné, elegantní a trendy kousky původem z Evropy nebo Asie.

První Orsay obchod byl otevřen roku 1975 v Karlsruhe, stejný rok bylo v Německu otevřeno i dalších 34 obchodů. Od té doby se prodejny rozrostly i v dalších 30 zemích například v Rakousku, Švýcarsku, Polsku, České republice, Maďarsku, na Slovinsku, v Chorvatsku, na Slovensku, Ukrajině, v Rusku, v Lotyšsku, v Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Rumunsku, Srbsku, Turecku, v Číně, Moldavsku, na Maltě, v Estonsku a Albánii. Orsay má dohromady po celém světě více jak 680 prodejen. V České republice byl první obchod otevřen roku 1998 v Plzni. V současné době v tuzemsku najdeme 56 obchodů Orsay.

V obchodech na vás čekají ty nejnovější módní trendy a doplňky pod značkou Orsay. Sortiment značky je opravdu bohatý. Vybírat můžete trika, halenky, šaty, džíny, kalhoty, sukně, svetry, bundy, blejzry nebo doplňky jsou jsou tašky, boty, šátky, rukavice, opasky, punčocháče, bižuterie a další. Orsay mimo jiné také prodává parfémy.

Věrní zákazníci se mohou přidat do Klubu Orsay. Program funguje tak, že za každou utracenou korunu obdržíte na Orsay kartičku čtyři body. Po dosažení 12 000 bodů pak získáte poukázku v hodnotě 120 Kč na další nákup. Připojit se můžete v každé prodejně nebo online na e-shopu. Kromě poukázky na vás také čeká narozeninové překvapení, možnost rezervace až na tři dny nebo různé akce, slevy a výhody.

Orsay vydává na každé roční období speciální katalog. Na jaře, v létě, na podzim i v zimě se můžete těšit na spoustu inspirace. Zboží si pak můžete zakoupit v kamenné prodejně, na e-shopu nebo v aplikaci Orsay. S aplikací máte klubovou kartu, poukázky a slevy vždy po ruce.

Podobné obchody jako Orsay s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Orsay.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se