Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.

Archiv letáků

Oriflame leták informace

Všechny platné Oriflame katalogy a letáky na jednom místě! Jelikož Oriflame nevydává papírové letáky, připravili jsme pro vás akční nabídku z newsletterů. Každý týden se můžete těšit na speciální nabídky. Kromě toho Oriflame vydává každý měsíc katalog, který seženete u své Oriflame poradkyně nebo online na našich stránkách.

Oriflame je švédská společnost, která nabízí hlavně kosmetiku prostřednictvím nezávislých kosmetických poradců. Oriflame byl založen v roce 1967 bratry Jonasem a Robertem van Jochnickovými. V tuzemsku společnost působí od roku 1990. Celkem Oriflame působí ve více než šedesáti zemích světa. Firma se pyšní třemi základními hodnotami, a to pospolitostí, odhodláním a nadšením.

Společnost Oriflame v současné době nabízí okolo 1 000 produktů. Sortiment se dělí do kategorií: dekorativní kosmetika, péče o vlasy, tělová kosmetika, péče o pleť, vůně, doplňky a jiné příslušenství, wellness a produkty pro muže. U Oriflame seženete čistící produkty, pleťové vody, peelingy, krémy, odličovače, séra, kapsle, opalovací přípravky, make-upy, rozjasňovače, pudry, podkladové báze, korektory, tvářenky, oční linky a stíny, řasenky, rtěnky, lesky a tužky na rty, balzámy na rty, laky na nehty, odlakovače, štětce, houbičky a aplikátory, kleštičky na řasy, zrcátka, doplňky na úpravu obočí, pinzety, ořezávátka, kosmetické taštičky, vůně, pro ženy i pro muže, produkty do koupele a sprchy, šampóny, kondicionéry, stylingovou péči na vlasy, doplňky do vlasů, šperky, tašky, peněženky, sluneční brýle, šátky a další.

Oriflame každý měsíc vydává nový Oriflame katalog, který seženete u své Oriflame poradkyně nebo si ho můžete online prolistovat na našich stránkách. Kosmetičtí poradci vám navíc poskytnou své rady a zkušenosti. Zboží však můžete kromě u své Oriflame poradkyně zakoupit i v Oriflame e-shopu a nechat si objednávku dodat na nejbližší Centrum Oriflame nebo až k vám domů.

Společnost Oriflame podporuje Nadační fond Veroniky Kašákové, který pomáhá mladistvým z dětských domovů začlenit se do samostatného života po opuštění domova. Veronika Kašáková je také tváří značky Oriflame v České republice.

Podobné obchody jako Oriflame s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Oriflame.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se