Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Ostatní

Nord Blanc leták informace

Všechny platné Nord Blanc letáky, Nord Blanc katalogy a Nord Blanc newslettery na jednom místě! Nord Blanc newsletter posílá každý týden. V Nord Blanc newsletteru najdeme slevy a akční nabídky sportovního a outdoorového oblečení. Nejnovější akce na vás čekají na těchto stránkách, přinášíme vám Nord Blanc newslettery, Nord Blanc leták a Nord Blanc katalog online.

NordBlanc nabízí sportovní a outdoorové oblečení a doplňků. Značka vznikla v roce 2003 a spadá pod společnost NB Distribuce s. r. o., která je dceřinou společností firmy Multibrand. Od roku 2007 má NordBlanc po České republice vlastní prodejny, v současné době jich je dvacet sedm. Otevírací doba poboček je většinou ve všední dny od 9:00 do 17:00 nebo do 18:00, kromě prodejen ve větších nákupních centrech, které mívají otevřeno od 9:00 do 21:00 i o víkendech.

Kromě toho značku najdeme i v partnerských obchodech nebo na NordBlanc e-shopu. Mimo Českou republiku zájemci najdou značku NordBlanc i na Slovensku, v Bosně a Herzegovině, v Libanonu, Litvě, Moldavsku, Polsku, Řecku nebo ve Španělsku.

Slogan značky "feel the earth" značí, že značka je určena lidem, kteří milují přírodu. NordBlanc klade důraz na kvalitní materiály, moderní design a přijatelnou cenu. Sortiment je zaměřen jak na muže, ženy tak i děti. Kolekce bývají rozděleny podle ročního období na jaro, léto, podzim, zima. NordBlanc vydává

V nabídce nalezneme velkou řadu oblečení a doplňků na sport nebo pro volný čas například bundy, mikina, trika, kalhoty, kraťasy, sukně, funkční prádlo, oblečení na snowboard nebo lyže, sportovní obuv, batohy, sportovní tašky, kabelky, ponožky, šály, šátky, čepice, sluneční brýle a další. Aktuální akční nabídku NordBlanc, novinky, informace o slevách a výprodejích najdou zájemci v newsletteru, který registrovaným společnost pravidelně posílá. Newslettery pro vás připravujeme na těchto stránkách.

Pro věrné zákazníky je připraven věrnostní program NordCard. Na kartu získáváte za každý nákup body, které lze pak vyměnit za slevy na další nákupy. Za jednu utracenou korunu získáte jeden bod. Kromě toho držitelům karet NordBlanc několikrát do roka zasílá exkluzivní slevy a pořádá pro ně různé soutěže.

Podobné obchody jako Nordblanc s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Nordblanc.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se